Internetas

11.11 išpardavimų festivalis. Trys pasiūlymai, kuriuos privalu pamatyti jau dabar: geriausi šio savaitgalio produktai, kurie pravers daugeliui iš mūsų, įsitikinkite tuo patys!

Vakar, penktadienį, prasidėjo didieji metų išpardavimai, o pirmasis toks renginys – 11.11 išpardavimų festivalis. Daugelis pardavėjų siūlo didžiules nuolaidas, o jos tęsiasi viso šio savaitgalio metu.

11.11 išpardavimų festivalis. Trys pasiūlymai, kuriuos privalu pamatyti jau dabar: geriausi šio savaitgalio produktai, kurie pravers daugeliui iš mūsų, įsitikinkite tuo patys!

Vakar, penktadienį, prasidėjo didieji metų išpardavimai, o pirmasis toks renginys – 11.11 išpardavimų festivalis. Daugelis pardavėjų siūlo didžiules nuolaidas, o jos tęsiasi viso šio savaitgalio metu.

Daugybė nuolaidų siūlo ir mūsų partneriai „Geekbuying“, kurie turi krūvą geriausių pasiūlymų, o visus juos galima rasti specialiame išpardavimų puslapyje, kurį rasite paspaudę čia. Nors dauguma siūlomų produktų jau parduodami už žemiausią kainą, tačiau dabar galite gauti ir papildomą nuolaidą.

  • $50 OFF užsakymams, kurių vertė didesnė nei $600 – nuolaidos kodas GKB22111;
  • $20 OFF užsakymams, kurių vertė didesnė nei $300 – nuolaidos kodas GKB22112;
  • $10 OFF užsakymams, kurių vertė didesnė nei $100 – nuolaidos kodas GKB22113;
  • $3 OFF užsakymams, kurių vertė didesnė nei $30 – nuolaidos kodas GKB22114.

Jeigu norite sutaupyti laiko – mes atrinkome pačius geriausius projektus, kurie gali būti naudingi kiekvienam iš jūsų. Kviečiame skaityti toliau ir galbūt rasite tai ko reikia ir jums. Na, o jeigu ne – rekomenduojame apsilankyti bendrame „Geekbuying“ išpardavimų puslapyje, kurį rasite paspaudę čia.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

ROIDMI EVA robotas dulkių siurblys

Vienas geriausių šio savaitgalio pasiūlymų – robotas dulkių siurblys „Roidmi EVA“, kuris parduodamas vos už 608,56 eurus, kurį galite įsigyti paspaudę čia. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – nurodykite nuolaidos kodą GKB22111. Tiesa, taip pat būtina atsiskaityti per „PayPal“ platformą, jog gautumėte žemiausią įmanoma kainą.

„Roidmi EVA“ turi tris režimus – tai siurbimo, valymo arba siurbimo ir valymo. Tai vienas galingiausių ir universaliausių šios kategorijos modelių, o siurblio priekinėje ir galinėje dalyje esantys šepetėliai užtikrina dvigubai didesnį valymo efektyvumą.

Dažna tradicinių robotų siurblių problema – nuolat užsipildanti dulkių talpa. Dėl šios priežasties jų siurbimo galia sumažėja vos po kelių paleidimų, o tai ženklas, jog atėjo laikas išvalyti pastarąją talpyklą. Tačiau „Roidmi“ šią problemą išsprendė tiesiog idealiai.

Kiekvieną kartą, kuomet „Roidmi“ produktas baigia siurbti – jis ne tik kraunasi, tačiau tuo pačiu metu yra išvaloma ir jo vidinė nešvarumų talpa. Tai išties palengvina šio įrenginio priežiūrą ir leidžia ganėtinai ilgam pamiršti papildomus priežiūros darbus. Dienos, kuomet po kiekvieno siurbimo tekdavo valyti vidinę talpą – jau praeityje. „Roidmi EVE Plus“ įkrovimo stotelėje esanti dulkių surinkimo talpa leis pamiršti papildomus darbus maždaug 60 dienų.

„BEZIOR M1“ elektrinis dviratis

Dar vienas puikus pasiūlymas – „BEZIOR M1“ elektrinis dviratis, kurio kaina siekia vos 613,67 eurus, o norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – nurodykite nuolaidos kodą NNNGIZBBM1. Tiesa, taip pat būtina atsiskaityti per „PayPal“ platformą, jog gautumėte žemiausią įmanoma kainą.

Žvelgiant į šio „BEZIOR“ dviračio nuotraukas, galima matyti, kad dviratis išsiskiria dailiu dizainu – juodos spalvos rėmas su mėlynais elementais atrodo tikrai gražiai. Tačiau šis elektrinis dviratis ne tik gražiai atrodo, bet ir yra itin tvirtas – jo rėmas pagamintas iš aliuminio bei sveria maždaug 30 kg. Gamintojas pažymi, jog šiuo produktu gali naudotis asmenys iki 120 kg.

Praėjusiais metais išleistas „BEZIOR M1“ pasižymi 27,5 colių pripučiamais ratais, o veikia jis su 250W galio bešepetėliniu elektriniu varikliu. Gamintojas šiam produktui panaudojo „Shimano“ pavaras, kurių čia yra 21, o galiniame rate rasime ir diskinius stabdžius. Reikėtų atkreipti dėmes ir į tai, jog kairėje vairo pusėje rasime ir nedidelį LED ekraną, kuris pateikia esminę informaciją – judėjimo greitį, nuvažiuotą atstumą, o taip pat nurodoma kiek variklio galios yra naudojama.

„FIIDO D11“ elektrinis dviratis

Dar vienas puikus pasiūlymas – „FIIDO D11“ elektrinis dviratis, kurio kaina siekia vos 879,9 eurus, o norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – nurodykite nuolaidos kodą NNND11OCT. Tiesa, taip pat būtina atsiskaityti per „PayPal“ platformą, jog gautumėte žemiausią įmanoma kainą.

„FIIDO” galbūt lietuviams nėra labai gerai žinomas gamintojas, tačiau Kinijoje jis jau spėjo pagarsėti kaip itin kokybiškų elektrinių dviračių prekės ženklas. Bendrovė nesimėto tarp skirtingų produktų gamybos, tad visus savo resursus išnaudoja būtent elektrinių dviračių tobulinimui ir kūrimui.

„FIIDO D11” yra vienas bendrovės flagmanų ir tai galima pastebėti vien iš dizaino. Šis dviratis atrodo kur kas geriau nei jo kiniški broliai, primenantys ne dviračius, o peraugusius elektrinius paspirtukus ar tuos kelioninius mažaračius. Solidus ir tvirtas aliuminio rėmas bus ilgaamžis, neturės korozijos problemų ir atlaikys net ir daugiau sveriančius asmenis. Visgi geriausia dalis yra tai, jog „FIIDO D11” rėmas per vidurį gali būti sulenkiamas, taip stipriai sumažinant dviračio matmenis ir leidžiant jį pasiimti į kelionę.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas