Afganams pagalbos ranką tiesa ir „Airbnb“: suteiks nemokamą vietą apsistoti

Afganams pagalbos ranką tiesa ir „Airbnb“: suteiks nemokamą vietą apsistoti

Lukas Snarskis

2021-08-28, 15:20

JAV ir jos sąjungininkėms paliekant Afganistaną, tūkstančiai afganų pabėgėlių atvyko į Kabulo oro uostą su viltimi išvykti iš šalies. Tiems, kuriems visgi pavyko išvengti Talibano režimo, galvoje ramybės neduoda klausimai, kaip jie prisitaikys prie naujojo gyvenimo. Siekdama padėti kai kuriems iš neramumų zonos bėgantiems Afganistano gyventojams, „Airbnb“ paskelbė, kad laikinai apgyvendins apie 20 000 afganų pabėgėlių visame pasaulyje.

Laikino būsto finansavimui „Airbnb“ panaudos lėšas, paaukotas iš „Airbnb“ bei generalinio direktoriaus Briano Chesky lėšų, taip pat iš „Airbnb“ pabėgėlių apgyvendinimui skirto fondo. Kompanijos atstovai nenurodė, kurį laiką pabėgėliams siūlys laikiną būstą, tačiau pripažino, kad padėtis sparčiai vystosi.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

airbnb

Kaip praneša „Airbnb“ atstovai, jie bendradarbiaus su perkėlimo agentūromis ir partneriais, kad šie padėtų išplėtotų labdaringą iniciatyvą bei prireikus pasiūlytų paramą. Ji taip pat paragino pasaulinę verslo bendruomenę nedelsiant teikti paramą iš savo šalies išvykusiems afganams.

„Dešimtys tūkstančių pabėgėlių iš Afganistano persikelia į kitas šalis, daugeliui tai bus pirmasis naujo gyvenimo etapas. Tikiuosi, kad tiems 20 tūkst. pabėgelių „Airbnb“ bendruomenė suteiks ne tik saugią vietą poilsiui bei galimybę pradėti viską iš naujo, bet ir šiltai pasitiks naujuose namuose“,- kalbėjo „Airbnb“ vadovas B.Chesky.

Naujausias pranešimas pateikiamas kartu su pavyzdingai atliktais darbais. Jau praėjusią savaitę buvo suteiktas skubus finansavims ir parama Tarptautiniam gelbėjimo komitetui (IRC), HIAS ir Bažnyčios pasaulio tarnybai, kad per šios organizacijos per „Airbnb“ platformą galėtų laikinai apsigyvendinti iki 1000 į šalį atvykstančių pabėgėlių. Savaitgalį ji taip pat dirbo su partneriais, kad padėtų apgyvendinti 165 atvykusius afganų pabėgėlius.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas