„Aliexpress“ išpardavimai įgauna pagreitį: dabar galite sutaupyti dar daugiau, pateikiami ir specialūs kodai, kurie suteiks papildomą nuolaidą

Niekam ne paslaptis, jog kiniškos parduotuvės dažnai siūlo žemesnę kainą nei Lietuvos pardavėjai, o dėl šios priežasties itin populiari yra „Aliexpress“ platforma.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Aliexpress“ išpardavimai įgauna pagreitį: dabar galite sutaupyti dar daugiau, pateikiami ir specialūs kodai, kurie suteiks papildomą nuolaidą

Nenumaldomai artėjant didžiausioms šių metų šventėms – daugelis jau pradėjo pasiruošimą. Nors šventinis periodas prasidės tik už kelių mėnesių, tačiau jau dabar galima pradėti pasiruošimą, o tuo pačiu ir sutaupyti nemažai pinigų.

„Aliexpress“ platformoje prasidėjo „Party Time“ išpardavimai, kurie tęsis artimiausias keletą dienų ir baigsis spalio 19 dieną. Norėdami nepraleisti progos įsigyti norimas prekes už gerokai žemesnę kainą – reaguoti turėtumėte jau dabar. Visus karščiausius pasiūlymus rasite paspaudę čia.

Šiuo metu galima panaudoti ir specialius nuolaidos kodus, kurie leis sutaupyti papildomai. Juos pateikiame žemiau:

  • Nuolaidos kodas 1009 – papildoma 9 JAV dolerių nuolaida perkant už 90 ar daugiau dolerių;
  • Nuolaidos kodas 1015– papildoma 15 JAV dolerių nuolaida perkant už 150 ar daugiau dolerių;
  • Nuolaidos kodas 1020– papildoma 20 JAV dolerių nuolaida perkant už 200 ar daugiau dolerių;
  • Nuolaidos kodas 1035 – papildoma 35 JAV dolerių nuolaida perkant už 350 ar daugiau dolerių;

Kaip jau minėjome, šie išpardavimai tęsis iki spalio 19 dienos, 9:59 val. Lietuvos laiku. Taigi, jeigu ketinate įsigyti norimas prekes – rekomenduojame tai padaryti būtent iki šios datos. Žemiau pateikiame ir keletą produktų, kurie dabar parduodami už ypatingą kainą.

„Xiaomi“ ekosistemai priklausanti barzdaskutė

Nors pati barzdaskutė ir nėra pati išmaniausia rinkoje, tačiau internetinėje parduotuvėje šiuo metu ji kainuoja vos 12,76 eurus ir tai neabejotinai yra vienas geriausių pasirinkimų šiame kainų segmente. Norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia. Trumpai pažvelkime į pagrindinius šio elektrinio skustuvo privalumus.

Pereikime prie skutimosi galimybių. „Xiaomi ENCHEN Blackstone Plus“ barzdos skustuvas turi tris skutimosi galvutes, kurios gali pasisukti 360 laipsnių kampu. Skustukas taip pat palaiko du skutimosi režimus, turi drėgno barzdos skutimo galimybę. Svarbu žinoti ir tai, jog nors ši barzdaskutė yra pakankamai pigi, tačiau tikrai ne prasta.

„Xiaomi ENCHEN Blackstone Plus“ turi 600 mAh talpos bateriją, kurią pilnai įkrauti galima per vos 90 minučių, o tai Jums leis naudotis šia barzdaskute maždaug 60 minučių. Gamintojo teigimu, jeigu šiuo įrenginiu naudotumėmės po 1,5 minutės per dieną, tai pilno įkrovimo galėtų pakakti net dviem mėnesiams. Dar vienas šios nebrangios barzdaskutės privalumas – lengvas jos valymas.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Vytautas

Nerandu sau tinkamos prekės,ieškau multi medijosT10-2 automobiliui toyota corolla verso2004_2009metų laida.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas