„Apple“ dizaineriai pritrūko idėjų: artėjančiam renginiui sprendimų ieškojo tarp „Xiaomi“ darbų

„Apple“ dizaineriai pritrūko idėjų: artėjančiam renginiui sprendimų ieškojo tarp „Xiaomi“ darbų

Lukas Snarskis

Daugeliui įprasta skaityti naujienas apie tai kaip Kinijos gamintojai kopijuoja „Apple“ ar kitus žymius gamintojus. Tai buvo įprasta matyti daugybę metų iš eilės, tačiau 2021 gali būti pažymėti kaip naujos tradicijos pradžia. Panašu, jog būtent JAV milžinė „Apple“ šįsyk nusprendė pasiskolinti idėjų iš kinų.

Prieš keletą dienų, „Apple“ kompanijos atstovai paskelbė apie planuojamą spaudos konferenciją, kuri spalio 18 dieną ketina pristatyti gausybę produktų, tarp kurių naujas 16 colių įstrižainės ekranu aprūpintas „MacBook Pro“. Žinoma, su pranešimu apie renginį, buvo prisegtas ir reklaminis plakatas, kurio idėja, akivaizdu, buvo pasiskolinta iš „Xiaomi“.

Xiaomi Mi Mix 2 Dual 64GB Black (Juodas)

Apple-XIaomi

Dar 2018 metais Kinijos milžinė ruošėsi pristatyti „Xiaomi Mi Mix 2S“ išmanųjį telefoną, o tai galimai prisiminė ir „Apple“ dizaineriai. Nors reklaminiai plakatai nėra visiškai vienodi, tačiau panašumų – išties daug. Kaip galite matyti iš aukščiau pateiktų nuotraukų, abu reklaminiai paveiksliukai naudoja fejerverkų elementus, apatinėje dalyje pastebimi ir itin panašaus stiliaus tekstai.

Sunku būtų nesutikti su teiginiu, jog žvelgiant į abu šiuos paveiksliukus, ypatingai kai jie atvaizduojami vienas šalia kito, kad tai yra sutapimas. Kaip jau minėjome, daugelis mūsų buvo įpratę matyti panašias situacijas, tačiau anksčiau tokiais „darbeliais“ užsiimdavo Kinijos bendrovės. Ir nors internete apie tai nėra kalbama labai daug, tačiau „Apple“ turėtų gerai apsvarstyti savo dizainerių komandos darbą.

Apple-Unleashed

O kaip tokią situaciją vertinate jūs? Ar manote, kad tai tik sutapimas ar vis dėlto kažkas iš „Apple“ darbuotojų gerokai persistengė ieškodamas idėjų internete? Kviečiame balsuoti mūsų apklausoje, nusprendžiant ar tai galėtų būti plagiatas, o komentarus rašykite žemiau esančioje skiltyje.

Ar „Apple“ nukopijavo reklaminio plakato dizainą?

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: AppleXiaomi

Komentarai

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Xiaomi Mi Mix 2s

Xiaomi Mi Mix 2s

5,99 colio
3400 mAh

Išleista: 2018 kovas

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas