Internetas

„Cat“ pristatė naująjį „Q10 5G“ - tvirtas mobiliojo interneto prieigos taškas

„Cat“ pristatė naująjį „Q10 5G“ - tvirtas mobiliojo interneto prieigos taškas

„Bullitt Group“, kuriai priklauso tarptautinė „Cat®“ telefonų licencija, šiandien rinkai pristatė „Cat® Q10 5G“ – tvirtą mobiliojo interneto prieigos tašką. „Cat Q10“ užtikrina patikimą ir greitą kelių įrenginių ryšį, ypač dirbant lauke. Jis turi IP68 ir Mil-Spec 810H specifikacijas, todėl yra atsparus dulkėms, vandeniui ir gali būti laikomas lauke itin atšiauriomis sąlygomis. Jis taip pat išbandytas metant iš 1,8 m. aukščio, o didelės, 5300 mAh keičiamos baterijos dėka ilgiau išlaikomi prijungti įrenginiai.

Mobiliojo interneto prieigos taškų paklausa nuolat auga. Tai ypač svarbu, kai fiksuoto belaidžio plačiajuosčio ryšio (Wi-Fi) neįmanoma pasiekti arba jis yra nepatikimas, o 4G LTE arba 5G didelės spartos aprėptis yra prieinama. Šiuo metu daugelis tokių prieigos taškų yra nesuderinami su 5G tinklu, jie neatsparūs sudėtingoms oro sąlygoms, dažnai yra nepatvarūs. Daugelis jų turi palyginti mažas baterijas arba turi būti nuolat prijungti prie maitinimo šaltinio.

„Cat Q10“ yra lengvai nešiojamas ir skirtas verslams, dirbantiems sudėtingomis aplinkybėmis. Ši sąlyga yra esminė „Cat“ telefonų verslo dalis. Naudojant „Cat Q10“, prie 5G tinklo gali būti prijungti keli įrenginiai, veikiantys statybos, logistikos ar žemės ūkio darbų vietose. Taip užtikrinama, kad mažos ir vidutinės įmonės ar lauko renginiai išlaikytų stabilų, verslui būtiną ryšį. Jis nepamainomas keliaujant, kuomet kyla sunkumų prisijungiant prie Wi-Fi tinklo, arba kai jis yra nepatikimas, taip pat teikiant pagalbą nelaimės atveju, kai sutrinka fiksuotas plačiajuostis ryšys, tačiau geras mobilusis ryšys vis dar būna pasiekiamas.

„Cat Q10“ greitai ir lengvai įdiegiamas ir gali saugiai prijungti iki 32 įrenginių vienu metu, užtikrinant patikimą ryšį, naudojant Wi-Fi 6 ir 5G greitį. Svarbu pažymėti, kad įrenginys užtikrina daug didesnį lankstumą, saugumą ir privatumo kontrolę nei naudojant viešuosius Wi-F“ interneto prieigos taškus. Tai galioja tiek naudojant kelis Wi-Fi saugos ir šifravimo režimus, tiek privatų saugų tinklą.

„Cat Q10“ turi didelę specialią bateriją, kad įrenginiai galėtų būti prijungti prie interneto ilgiau nei 10 valandų. Vartotojai taip pat gali patys išimti ir pakeisti bateriją, taip pailgindami įrenginio naudojimo laiką, kai nėra galimybės jo pakrauti.

„Tai puikus sprendimas tiems, kas nori išnaudoti 5G galią, kai plačiajuostis ryšys nepasiekiamas arba nepatikimas“, – sako „Bullitt Group“ produktų grupės viceprezidentas Pete'as Cunninghamas. „Kaip ir visi „Cat“ telefonų gaminiai, „Cat Q10“ yra tvirtas ir gali būti naudojamas visur, kur to reikia. Šios naujos produktų kategorijos plėtra sustiprino mūsų nuolatinį inovacijų siekį ir lyderystę tvirtų įrenginių sektoriuje. Tokiu būdu galime pasiekti naujus klientus ir pasiūlyti jiems tvirtus bei patikimus įrenginius.

„Pasaulinis mobiliųjų technologijų kongresas 2022“ vyksta nuo 2022 m. vasario 28 d. iki kovo 3 d. „Bullitt Group“ stendą galite aplankyti Fira de Barcelona Gran Via 7 salėje, 50 stende, Barselonoje, Ispanijoje.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas