Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

D.Trumpas užkūrė pirtį pasaulio internetui: „Google“ ir „Facebook“ vadovai keliauja į teismą

D.Trumpas užkūrė pirtį pasaulio internetui: „Google“ ir „Facebook“ vadovai keliauja į teismą

Lukas Snarskis

2021-07-08, 12:00

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kadaise buvo itin aktyvus socialiniuose tinkluose, ypatingai „Twitter“ platformoje, tačiau jo kadencijai artėjant link pabaigos sulaukė nemalonių žinių. Jis buvo užblokuotas daugelyje populiarių tinklų, o iškart po to jis paskelbė savotišką karą.

D.Trumpas apie savo planus pranešė savo paties golfo klube Bedminsteryje, kur paskelbė, jog ketina paduoti „Facebook“, „Google“ ir „Twitter plus“ vadovus į teismą. Buvęs JAV prezidentas kaltina Marką Zuckerbergą, Sundar Pichai ir Jacką Dorsey neva pažeidus jo teisę į laisvą žodį. Teigiama, kad pretenzijos technologijų įmonėms bei jų vadovams bus pateiktos Floridos federaliniam teismui, skelbia „CNBC“.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

twitter

Buvusio JAV prezidento pasisakymai socialiniuose tinkluose buvo aptarinėjami visos jos kadencijos metu, o didžiųjų platformų kantrybė baigėsi po žmonių protestų, pasibaigusių įsibrovimu į Kapitolijų. Po D.Trumpo šalininkų įsibrovimo į Jungtinių Valstijų Kongreso susirinkimų vietą, jis visam laikui buvo užblokuotas socialiniame tinkle „Twitter“, o labai panašų sprendimą priėmė ir „Facebook“ vadovai, kurie buvusį prezidentą užblokavo iki 2023 metų sausio, su galimybe terminą pratęsti.

iphone-facebook

Akivaizdu, kad tokie socialinių tinklų sprendimai itin nepatiko D.Trumpui, kurio teisės iš esmės nustatytos JAV Konstitucijoje. Kaip bebūtų, prieš registruodamasis „Twitter“ ar „Facebook“ jis sutiko su šių kompanijų taikomomis naudojimosi sąlygomis. Ir nors buvęs JAV prezidentas iš pastarųjų platformų pašalintas jau kuris laikas, tačiau ši istorija greitu metu tikrai nesibaigs.

Verta paminėti ir tai, jog „Facebook“ iki šiol nesureagavo į šią situaciją, o „Google“ ir „Twitter“ atstovai atsisakė pateikti komentarus šia tema. O kaip visą šį konfliktą tarp D.Trumpo ir socialinių tinklų vertinate Jūs?

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: Facebook

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas