Daugelis mūsų galime likti be savo „Google“ paskyros: bendrovė ėmėsi pokyčių, sužinokite, ką daryti, kad jūsų paskyra nebūtų negrįžtamai ištrinta

Gegužės mėnesį „Google“ išplatino pranešimą, kuriame pranešė, kad keičia savo neaktyvių paskyrų politiką ir jau visai netrukus ištrins neaktyvias asmenines paskyras bei jų turinį, saugomą „Gmail“, „Docs“, „Drive“, „Google Photos“ ir kitose programose.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Daugelis mūsų galime likti be savo „Google“ paskyros: bendrovė ėmėsi pokyčių, sužinokite, ką daryti, kad jūsų paskyra nebūtų negrįžtamai ištrinta

JAV technologijų bendrovė keičia savo politiką. Jeigu anksčiau „Google“ netrindavo neaktyvių ir nenaudojamų paskyrų, tai visa ši situacija pasikeis jau kitą mėnesį. Bendrovė nusprendė imtis tokių pokyčių dėl galimų saugumo rizikų, kurias sukelia apleistos ir nenaudojamos paskyros.

Pranešama, jog jau nuo gruodžio bus trinamos visos „Google“ paskyros, kurios nebuvo naudotos pastaruosius du metus. Siekdama sumažinti galimus piktnaudžiavimo atvejus, bendrovė ne tik pašalins tokių paskyrų turinį, kas buvo daroma ir anksčiau, tačiau ir visiškai jas ištrins. Tai reiškia, jog vartotojai privalės susikurti tokią paskyrą iš naujo.

Naujausiais statistiniais duomenimis, aktyvių „Gmail“ naudotojų skaičius siekia 1,8 mlrd. Nors daugybė žmonių visame pasaulyje naudojasi „Google“ paslaugomis, bendrovės kuriamus saugos ir saugumo tinklaraščius skaito itin mažas procentas žmonių. Būtent tinklaraščiuose bei asmeniniais laiškais kiekvienam vartotojui „Google“ ir pranešė apie pastarąjį politikos atnaujinimą.

Norintys išsaugoti savo senas paskyras dar turi keletą savaičių tai padaryti, o tai nėra itin sudėtinga. Jeigu norite išsaugoti savo neaktyvią „Gmail“ paskyrą – jums tereikia prisijungti prie jos ir pradėti naudotis. Norint, kad jūsų vartotojas būtų laikomas aktyviu, galima atlikti tam tikrus veiksmus, kurie apima ne tik „Gmail“ el.pašto dėžutės naudojimąsi, bet ir keletą kitų veiksmų.

„Jei norite aktyvinti retai naudojamą „Gmail“ paskyrą, turite perskaityti ten esančius laiškus ar išsiųsti bent vieną laišką pasirinktam adresatui. Taip pat galite iš neaktyvios paskyros vykdyti bent vieną „Google“ paiešką, peržiūrėti „YouTube“ įrašą ar atsisiųsti programą iš „Google Play“ parduotuvės – visos šios programos susijusios tarpusavyje ir aktyvuoja viena kitą“, – pataria ekspertai.

Ką daryti, jei pamiršote savo turimas paskyras? Tam pasitelkti galite „Google“ paskyros atkūrimo metodą. Šiuo atveju reikia įvesti su atitinkama paskyra susietą atkūrimo el. pašto adresą arba telefono numerį. Į nurodytą el. pašto adresą arba telefoną „Google“ atsiųs atkūrimo patvirtinimo kodą ir pateiks informaciją apie visas su jais susijusias paskyras. Atkūrus paskyrą, rekomenduojama atnaujinti jos slaptažodį bei nustatymuose įgalinti dviejų žingsnių autentifikavimo patvirtinimą, kad paskyra būtų apsaugota ateityje.

Verta paminėti ir tai, jog šie pakeitimai taikomi tik asmeninėms „Google“ paskyroms. Tai reiškia, kad naudojantys verslo ar ugdymo įstaigoms skirtas paskyras gali būti ramūs. Pastarųjų vartotojo šie pakeitimai neliečia net ir tuo atveju, jeigu tokios paskyros nebuvo naudotos daugiau nei du metus.

8 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Juozas

Tai tik priedanga,kad panaikintų nepatogius blogerius,komentatorių,alternatyvių šaltinių ieškotojus,valdžios kritikus ir t.t.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas