Internetas

Dešimtmečius laukta „Apple“ naujovė: žemėlapių programėlė pasipildys galimybe, kurios laukta buvo labai ilgai

„Apple Maps“ pirmą kartą buvo pristatyta 2012 m., kai programėlė „iPhone“ įrenginiuose pakeitė „Google Maps“ kaip numatytąją žemėlapių paslaugą.

Dešimtmečius laukta „Apple“ naujovė: žemėlapių programėlė pasipildys galimybe, kurios laukta buvo labai ilgai

Praėjo daugiau nei dešimtmetis, bet vartotojai laukė, kol „Apple“ savo žemėlapių programoje pridės režimą, pasiekiamą neprisijungus. Pagaliau atėjo tas laikas ir bendrovė paskelbė, kad neprisijungus pasiekiami žemėlapiai bus pristatyti į „Apple Maps“ su „iOS 17“, „iPadOS 17“ ir „watchOS 10“ vėliau šiais metais.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Kaip sako pavadinimas, neprisijungus pasiekiamų žemėlapių funkcija leis vartotojams pasirinkti sritį žemėlapyje ir atsisiųsti ją į savo įrenginį. Tada naudotojai galės rasti vietas ir naudoti nuoseklią navigaciją važiuodami, vaikščiodami, naudodamiesi viešuoju transportu ir važinėdami dviračiu be „Wi-Fi“ ar mobiliojo ryšio.

Galite išbandyti žemėlapių neprisijungus funkciją įdiegę „iOS 17“ kūrėjų beta versiją, jei turite vieną iš palaikomų įrenginių. Į „iPhone“ atsisiųstus neprisijungus pasiekiamus žemėlapius taip pat galima naudoti norint naršyti ir peržiūrėti išsamias vietų korteles „Apple Watch“. Tam suporuotas „iPhone“ turėtų būti šalia „Apple Watch“.

„iPhone“ vartotojams nėra svetima navigacija neprisijungus, nes konkuruojančios programos, tokios kaip „Google Maps“, jau seniai siūlo šią funkciją. Tačiau tai yra naujausias „Apple Maps“ priedas, todėl dabar naršymas neprisijungus yra originali funkcija, kurios vartotojai gali tikėtis savo įrenginiuose neįdiegę trečiosios šalies programėlės.

Pradinis „Apple Maps“ paleidimas nebuvo sklandus, nes programėlėje buvo daug netikslumų ir klaidų. Jos buvo pakankamai didelės, todėl „Apple“ generalinis direktorius Timas Cookas oficialiai atsiprašė ir rekomendavo keletą alternatyvų.

Be neprisijungus pasiekiamų žemėlapių, „Apple Maps“ galės realiuoju laiku rodyti ETP įkrovimo stočių, surūšiuotų pagal kištuko tipą ir įkrovimo tinklą, prieinamumą. „Apple“ jau siūlo panašią funkciją „EV Routing“. Ši funkcija veikia per „CarPlay“ ir leidžia „Apple Maps“ stebėti transporto priemonės įkrovimo statistiką ir pasiūlyti maršrutą, kuriame yra artimiausia suderinama įkrovimo stotelė. Kol kas jį galima įsigyti tik tam tikruose automobiliuose, įskaitant „Porsche Taycan“.

„Apple“ taip pat teigė, kad „Maps“ programa padės lengviau rasti tūkstančius takų parkuose su vietos kortelėmis, įskaitant išsamią informaciją, pvz., trasos ilgį ir tipą, sudėtingumą ir aukščio padidėjimą. Tačiau paleidimo metu funkcija bus prieinama tik JAV.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas