Internetas

Didieji Lietuvos bankai siunčia perspėjimą savo klientams: artimiausiu metu gali tekti susidurti su nepatogumais, atskleidė kas keisis ir ką daryti

Liepos 11–12 d. Vilniuje vyks svarbiausias ir didžiausias renginys Lietuvos istorijoje – NATO viršūnių susitikimas. Jame bus priimami svarbūs sprendimai, susiję su viso Aljanso saugumu.

Didieji Lietuvos bankai siunčia perspėjimą savo klientams: artimiausiu metu gali tekti susidurti su nepatogumais, atskleidė kas keisis ir ką daryti

Tai, kad tokio lygio renginys organizuojamas Lietuvoje – mūsų sąjungininkų pasitikėjimo Lietuva ženklas. Kaip ir kitose šalyse, kuriose anksčiau vyko šis susitikimas, sostinėje numatomi trumpi eismo ribojimai ir kiti, įprastam miestiečių gyvenimo ritmui įtakos turintys pokyčiai. Tai daroma saugumo sumetimais.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Gyventojus ir sostinės svečius kviečiama iš anksto susipažinti su ribojimais, planuoti savo keliones, kad nepatogumų būtų kuo mažiau. Apie laikinus pasikeitimus informuoja ir didieji Lietuvos bankai – tarp jų „Swedbank“ ir SEB.

„Swedbank“ praneša, jog liepos 10-13 dienomis dėl eismo ir kitų apribojimų Vilniuje klientų aptarnavimo padaliniai, esantys Vokiečių g. 26 bei Konstitucijos pr. 20A, nedirbs. Savitarnos erdvės, esančios šiuose padaliniuose, bus prieinamos klientams.

Banko atstovai savo klientams pataria rinktis kitus „Swedbank“ padalinius. Susitikimą kviečiama planuoti rezervuojantis vizito laiką „Swedbank“ interneto banke.

Analogiška informacija dalinasi ir SEB banko atstovai. Vilniuje vyksiančio NATO viršūnių susitikimo Vilniuje esantys SEB banko skyriai liepos 10-13 dienomis dirbs kitaip.

Pranešama, jog minėtomis dienomis nedirbs du SEB banko skyriai: Vilniaus skyrius Konstitucijos pr. 24 ir Gedimino skyrius Gedimino pr. 12. Tiesa, SEB pažymi ir tai, jog kituose Vilniuje esančiuose skyriuose klientus priimsime be išankstinės registracijos.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

5 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Žmogus

O man pofig jūsų susitarimai, aljansai, pasjansai ir visi kiti pirdansai. Paprastam žmogui kaip buvo nelengva gyventi, taip ir bus. Bet išgirskite protingus popiežiaus Pranciškaus žodžius: įkapės be kišenių... Po 20 metų visi šie aljansai tokie juokingi atrodys... Ir daugelis susireikšminusių veikėjų... Iš dulkės kilęs, dulke pavirsi...

Laimute

Staigiu laidotuviu išlaidų nesuplanuosi reikia begt is Vilniaus ir keist bankus visada problrmos svedu bankuose kituose ju nera ! Vergvaldziu bankai sitie srniai visirms zinomi zmoniu spijonai !

Aleksandras

Jums tai normali tvarka? Źmonems tai visiška netvarka.Kaip daret ką noret taip ir toliau darote.Savo (bardaka) niekada netvarkiet ir netvarkiet.Dirbote savaip ir tik sau.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas