Didieji Lietuvos bankai siunčia perspėjimą savo klientams: viskas ką reikia žinoti, jog per šv. Velykas neliktumėte be pinigų

Artėjant šv. Velykų savaitgaliui – suklusti turėtų tie, kurie tuo metu ketina atlikti pervedimus ar ruošiasi gauti finansines injekcijas. Didžioji dalis bankų šiomis dienoms dirbs kitaip nei įprasta.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Didieji Lietuvos bankai siunčia perspėjimą savo klientams: viskas ką reikia žinoti, jog per šv. Velykas neliktumėte be pinigų

Kaip skelbia SEB bankas, balandžio 7–10 dienomis galėsite pervesti lėšas iki 15 tūkst. eurų į daugelį Lietuvos ir užsienio mokėjimo įstaigų, priimančių momentinius mokėjimus. SEPA ir kitų tipų tarpbankiniai mokėjimai nebus vykdomi. Vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog Jei pervedama suma viršija 15 tūkst. eurų, lėšos pervedamos į momentinių mokėjimų nepriimantį banką ar yra kita negu eurais valiuta, pinigai į gavėjo sąskaitą bus įskaityti kitą darbo dieną po švenčių dienos.

Lėšos į sąskaitas SEB banke ir iš jo, jei ir mokėtojas, ir gavėjas yra banko klientai, bus pervedamos kaip įprastai ir įskaitomos iš karto. Pastebima ir tai, jog lėšas iš kito banko švenčių metu SEB banko klientai galės gauti, jei siuntėjo bankas teikia momentinių mokėjimų paslaugą.

Tuo tarpu, „Luminor“ bankas informuoja, kad  balandžio 7 d. (Didįjį Penktadienį) dėl tarptautinės nedarbo dienos, nebus vykdomi pervedimai į kitus bankus. Pervedimai banko viduje bus vykdomi įprastai. Balandžio 8 d. (šeštadienį) nedirbs visi klientų konsultavimo centrai, išskyrus Šiaulių Akropolio – nuo 10 iki 21 val. ir Vilniaus Paupio – nuo 10 iki 15 val. Skambučių centras dirbs nuo 9 iki 16 val. Pervedimai banko viduje bus vykdomi įprastai.

Balandžio 9–10 d. (sekmadienį ir pirmadienį) „Luminor“ skambučių centras nedirbs. Nebus vykdomi ir pervedimai į kitus bankus, todėl rekomenduojame jais pasirūpinti iš anksto. Pervedimai banko viduje bus vykdomi įprastai. Taip pat nedirbs visi klientų konsultavimo centrai, išskyrus Šiaulių Akropolio klientų konsultavimo centrą, kuris dirbs nuo 10 iki 21 val. 

„Luminor“ praneša, jog kad Didįjį Penktadienį bei šv. Velykų savaitgalį momentiniai mokėjimai veiks įprastai. Analogiški pakeitimai turėtų būti taikomi ir kituose bankuose.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

3 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Arvydas

Pasigendu paprastos,be išsidirbinėjimo,informacijos apie bankų užsidarymo,bankrutavimo priežastis JAV..

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas