Internetas

Didžiųjų Lietuvos bankų klientai sprogsta iš pykčio: „Swedbank“ ir „Luminor“ susiduria su rimtomis problemomis, SEB praneša apie planinius darbus

Ketvirtadienį didieji Lietuvos bankai susidūrė su problemomis, kurios tęsiasi iki šiol. „Swedbank“, „Luminor“ ir SEB bankų klientai susiduria su vienokiais ar kitokiais nepatogumais, o bankų atstovai tikina, kad problemas bandoma išspręsti kuo greičiau.

Didžiųjų Lietuvos bankų klientai sprogsta iš pykčio: „Swedbank“ ir „Luminor“ susiduria su rimtomis problemomis, SEB praneša apie planinius darbus

Pirmieji apie problemas pranešė „Swedbank“ atstovai. Pastarieji apie galimus sutrikimus paskelbė dar ketvirtadienį vakare, tačiau techninės bėdos neišspręstos iki šiol. Skelbiama, jog vartotojams gali kilti problemų prisijungiant prie internetinio banko ir išmaniosios programėlės.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Šiuo metu galimi laikini sutrikimai jungiantis prie interneto banko. Problemą žinome ir ją sprendžiame. Atsiprašome dėl galimų nepatogumų. Nepavykus prisijungti, siūlome naudoti išmaniąją programėlę arba bandyti jungtis per kitą interneto tiekėją (prisijungimas iš kito IP adreso) pvz. vietoje namų ar darbo interneto naudoti mobilaus ryšio duomenis ir atvirkščiai.“, - teigiama banko „Facebook“ paskyroje.

Apie analogiškas problemas skelbia ir „Luminor“ bankas. Banko internetiniame puslapyje minimos problemos naudojantis interneto banku, tačiau daugiau informacijos nėra pateikiama. Daugiau informacijos nepateikiama ir banko socialiniuose tinkluose, todėl tikslesnės problemos, su kuriomis susiduria bankas, nėra žinomos.

SEB banko atstovai taip pat praneša apie galimus sutrikimus, tačiau priešingai nei „Swedbank“ ar „Luminor“, pastarasis atliks planinius darbus. SEB banko atstovai praneša, jog norint užtikrinti sklandų banko sistemų veikimą, šį savaitgalį SEB banke bus atliekami planiniai informacinių sistemų profilaktikos darbai.

Skelbiama, jog liepos 15 dieną, naktį iš penktadienio į šeštadienį, nuo 4 iki 8 val. ryto laikinai neveik SEB interneto bankas ir mobilioji programėlė. Negana to, nebus atliekami mokėjimai el.parduotuvėse, kai atsiskaitant už prekes ar paslaugas savo tapatybę reikia patvirtinti SEB interneto banke.

IT profilaktikos darbus bankas atlieka periodiškai, tai padeda užtikrinti sklandų paslaugų teikimą, jų saugumą ir kokybę. IT profilaktiniai darbai atliekami tuo metu, kai klientai mažiausiai naudojasi elektroninėmis banko paslaugomis.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas