Džiugios naujienos „Citadele“ banko klientams: nuo šiol prieinamas dar vienas inovatyvus mokėjimo sprendimas

Džiugios naujienos „Citadele“ banko klientams: nuo šiol prieinamas dar vienas inovatyvus mokėjimo sprendimas

Pranešimas spaudai

Nuo šiol „Citadele“ bankas savo klientams siūlo dar vieną inovatyvų mokėjimo sprendimą – „Google Pay“. Su šia mokėjimo galimybe gali būti susietos visos „Citadele“ banko X mokėjimo kortelės ir ja galima pasinaudoti visose prekybos vietose, kuriose priimami bekontakčiai mokėjimai, taip pat interneto parduotuvėse, rašoma pranešime spaudai.

„Tai dar vienas žingsnis siekiant užtikrinti gyventojams greitesnių, patogesnių ir saugesnių mokėjimo atsiskaitymų būdų mobiliaisiais įrenginiais pasirinkimą. Taigi nuo šiol mūsų klientams, besinaudojantiems tiek „Android“, tiek „iOS“ mobiliaisiais įrenginiais, bus prieinami visame pasaulyje žinomi ir sparčiai populiarėjantys mokėjimo būdai“, – sako už mažmeninės bankininkystės paslaugas atsakinga „Citadele“ banko valdybos narė Rūta Ežerskienė. Pasak jos, „Citadele“ buvo pirmasis bankas Baltijos šalyse 2018 m. pasiūlęs klientams bekontakčių mokėjimų galimybę įrenginiuose su „Android“ operacine sistema.

citadele-banko-klientai-jau-gali-naudotis-apple-pay

Naujasis sprendimas leis bekontakčiu būdu atsiskaityti telefonu ar išmaniuoju laikrodžiu su „Android“ operacine sistema visose fizinėse prekybos vietose, kurios sudaro galimybę atsiskaityti bekontakčiu būdu. „Google Pay“ atliekamų operacijų limitai yra tokie patys kaip ir su „Google Pay“ susietos fizinės kortelės.

„Google Pay“ taip pat užtikrina greitą ir saugų atsiskaitymo būdą internetu – atsiskaitant tokiu būdu sutaupoma laiko, nes žmogui nebereikia kaskart apsiperkant įvedinėti atsiskaitymo ir pirkinio pristatymo duomenų.

„Google Pay“ galima nemokamai parsisiųsti iš „Google Play“ programėlių parduotuvės.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Citadele
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Ern

Geras dalykas nereikia pinigines tampytis su laikroduku apsiperki , dabar tik samsung laikrodis isejo bus greit daugiau laikrodziu tokiu su os patogia ,ir dar su ta esim neisku nes kolkas kiek zinau dubliukoti sim kortos lietuvoi neleidzia.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas