Internetas

E.Musko veiksmai ir vėl sulaukė teisinių pasekmių: „Twitter“ darbuotojai suvienijo jėgas, naujųjų vadovų laukia dideli nemalonumai

Kontraversiškas milijardierius – Elonas Muskas – užbaigė „Twitter“ įsigijimo sandorį. Vienu pirmųjų naujojo savininko pokyčių tapo aukščiausios vadovybės – generalinio direktoriaus, finansų vadovo ir kitų – atleidimas.

E.Musko veiksmai ir vėl sulaukė teisinių pasekmių: „Twitter“ darbuotojai suvienijo jėgas, naujųjų vadovų laukia dideli nemalonumai

Kontraversiškas milijardierius – Elonas Muskas – užbaigė „Twitter“ įsigijimo sandorį. Vienu pirmųjų naujojo savininko pokyčių tapo aukščiausios vadovybės – generalinio direktoriaus, finansų vadovo ir kitų – atleidimas.

Įsigijęs „Twitter“, E. Muskas pasiūlė kelis reikšmingus socialinio tinklo pakeitimus, kuriuos įgyvendinus keistųsi ir naudojimosi patirtis. Naujasis „Twitter“ savininkas siūlo apmokestinti „Twitter“ naudojimą verslo ir vyriausybės paskyroms, imtis veiksmų, kurie mažintų netikrų paskyrų skaičių, koreguoti algoritmą taip, kad būtų padidinta žodžio laisvė. Tačiau kai kurie naujojo savininko veiksmai yra ir itin smarkiai kritikuojami, o dabar susilaukė ir teisinių veiksmų.

Naujausia informacija rodo, jog E.Muskas planuoja atleisti 50 proc. visų „Twitter“ darbuotojų, praneša „Bloomberg“. Skelbiama, kad tokiu būdu naujasis socialinio tinklo vadovas tikisi sumažinti išlaidas. Jeigu tokia informacija pasitvirtintų, tuomet maždaug 3700 darbuotojų liktų be darbo. Ir panašu, kad šis procesas jau yra prasidėjęs, nes dabar pasirodė informacija ir apie teisinį ieškinį, kuris įteiktas naujajam „Twitter“ savininkui.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Darbuotojai tvirtina, kad įmonė atleidžia darbuotojus be išankstinio įspėjimo. Jie mano, kad tai pažeidžia JAV federalinius ir Kalifornijos įstatymus. Ketvirtadienį federaliniame San Francisko teisme San buvo paduotas kolektyvinis ieškinys, o tai paskatino prieš savaitę „Twitter“ išplatintas pranešimas. Laiške darbuotojams „Twitter“ nurodė, kad bendrovė penktadienį planuoja pradėti atleisti darbuotojus. E.Muskas nori sumažinti bendrovės išlaidas, įskaitant infrastruktūros išlaidas.

Federalinis pranešimų apie darbuotojų pritaikymą ir perkvalifikavimą įstatymas draudžia didelėms įmonėms masinį atleidimą iš darbo, neįspėjus apie tai prie 60 dienų. Grupiniu ieškiniu siekiama teismo įsakymo, įpareigojančio „Twitter“ laikytis minėto akto, ir apriboti bendrovės galimybę reikalauti darbuotojų, kad šie pasirašytų dokumentus, apriboti galimybes prisijungti prie šio kolektyvinio ieškinio.

Kol kas „Twitter“ atstovai nėra pateikę jokio oficialaus komentaro šiuo klausimu. Tiesa, vertėtų prisiminti, jog tokie E.Musko veiksmai nėra naujiena. Prieš keletą mėnesių „Tesla“ nusprendė atleisti maždaug 10 proc. savo darbuotojų, o tuomet JAV milijardieriaus valdoma kompanija taip pat sulaukė teisinio ieškinio.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2022-12-19, 09:16

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas