Internetas

Ekspertai palygino didžiųjų parduotuvių kainas: paaiškėjo, kurioje iš jų apsipirkti pigiausia, dar daugiau išlošia pirkdami internetu

Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ ir toliau tęsia kainų mažinimą. Kainų palyginimo portalo „Pricer.lt“ duomenimis, jau antrą mėnesį iš eilės „Rimi“ yra trečioje vietoje pagal pigiausių prekių krepšelį.

Ekspertai palygino didžiųjų parduotuvių kainas: paaiškėjo, kurioje iš jų apsipirkti pigiausia, dar daugiau išlošia pirkdami internetu

Gegužės mėnesį pigiausių maisto produktų vidutinis krepšelis Lietuvos prekybos vietose palyginus su 2023 metų balandžio mėnesiu pigo 2,38 Eur – tai yra 3 proc. Prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ kainos krito dvigubai daugiau nei vidurkis – elektroninėje parduotuvėje „Rimi.lt“ 4,51 Eur, o fizinėse parduotuvėse – 5,12 Eur.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Tad „Pricer.lt“ duomenimis, „Rimi“ kainos patrauklesnės nei prekybos tinkluose „Norfa“ ar „Iki“.

„Jau balandžio mėnesį pradėjome aktyvią kainų mažinimo kampaniją. Iš pradžių sumažinome 300 pirkėjų mėgstamų produktų įprastas kainas, o gegužę šį skaičių padidinome dvigubai ir šiuo metu galime pasiūlyti daugiau kaip 600 kasdienių maisto ir kitų prekių bene žemiausia kaina rinkoje“, – sako rinkodaros ir viešųjų ryšių vadovė Dalia Čenkienė.

Anot „Rimi“ atstovės, pavargę nuo kainų augimo lietuviai ieško stabilumo, tad bendrovė mažina ir

Reguliarias prekių kainas, o ne tik siūlo laikinas akcijas tik tam tikroms prekių grupėms: „Šiuo metu kainai jautrūs daugelis, tad siekiame pateisinti pirkėjų lūkesčius ir gerinti apsipirkimo patirtį, kad kiekvienas užėjęs į parduotuvę rastų jam tinkamą prekę už patrauklią kainą – ar tai studentas, ar šeima su dviem mažamečiais, ar senjoras.

Be to, „Rimi“ kas savaitę taikome iki 3 000 įvairiausių akcijų, priklausomai nuo parduotuvės formato, asmeninių ir savaitgalio pasiūlymų. Taip pat siūlome „Super savaitgalio“ kuponą, skirtą „Mano Rimi“ lojalumo kortelės turėtojams.“

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas