„Facebook“ atnaujina „Messenger“ ir „Instagram“, atnaujinimai patiks daugeliui

JAV kompanija „Facebook“, kuri valdo to paties pavadinimo socialinį tinklą „Facebook“, ir daugybę kitų panašaus pobūdžio programėlių, praneša apie pasikeitimus „Messenger“ aplikacijoje. Nuo šiol savo pokalbius galėsite papuošti naujais dizainais, taip pat patobulinimų sulaukė „Facebook Pay“, o taip pat atsirado galimybė žymiai greičiau atsakyti į pokalbiuose pasidalintus vaizdo failus.

Visų pirma, „Facebook“ savo vartotojams pasiūlė tris naujus „Messenger“ ir „Instagram“ susirašinėjimų dizainus, kuriuos jau dabar galite išbandyti savo telefone. Vienas jų skirtas paminėti Olivijos Rodrigo naujojo albumo „Sour“ pristatymą. Šis dizainas pasižymi violetinėmis spalvomis, o standartinis pokalbio jaustukuas – laiškas su širdele. Antrasis dizainas skirtas Pasaulinei vandenynų dienai paminėti, o trečiasis – „Greiti ir įsiutę“ franšizės 20-mečiui paminėti.

Antroji naujovė, kurią paskelbė „Facebook“ – galimybė žymiai greičiau atsakyti į pokalbiuose pasidalintus vaizdo įrašus. Veikimo principas iš esmės labai paprastas ir dabar jis tapo panašus į tai ką galime daryti su „Stories“ tipo įrašais. Kuomet Jūsų draugas atsiunčia Jums vaizdo įrašą – Jūs peržiūrėjimo lango apačioje matysite juostelę, kurioje galite parašyti savo komentarą apie pasidalintą turinį.

Kaip jau minėjome, „Facebook“ taip pat pristatė patobulinimus, kurie susiję su „Facebook Pay“ sistema. Nuo šiol šios platformos naudotojai galės pasitelkti QR kodus, jog gauti mokėjimą ar jį išsiųsti. Tiesa, ši funkcija, kaip ir „Facebook Pay“ sistema šiuo metu nėra prieinama Lietuvoje.

Visi atnaujinimai jau dabar yra prieinami „Android“ ir „iOS“ išmaniųjų telefonų savininkams, o savo įspūdžius apie pasikeitimus, kviečiame pasidalinti komentaruose.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas