Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Facebook“ atnaujina „Messenger“ ir „Instagram“, atnaujinimai patiks daugeliui

„Facebook“ atnaujina „Messenger“ ir „Instagram“, atnaujinimai patiks daugeliui

Lukas Snarskis

2021-06-12, 09:20

JAV kompanija „Facebook“, kuri valdo to paties pavadinimo socialinį tinklą „Facebook“, ir daugybę kitų panašaus pobūdžio programėlių, praneša apie pasikeitimus „Messenger“ aplikacijoje. Nuo šiol savo pokalbius galėsite papuošti naujais dizainais, taip pat patobulinimų sulaukė „Facebook Pay“, o taip pat atsirado galimybė žymiai greičiau atsakyti į pokalbiuose pasidalintus vaizdo failus.

Facebook-dizainai

Visų pirma, „Facebook“ savo vartotojams pasiūlė tris naujus „Messenger“ ir „Instagram“ susirašinėjimų dizainus, kuriuos jau dabar galite išbandyti savo telefone. Vienas jų skirtas paminėti Olivijos Rodrigo naujojo albumo „Sour“ pristatymą. Šis dizainas pasižymi violetinėmis spalvomis, o standartinis pokalbio jaustukuas – laiškas su širdele. Antrasis dizainas skirtas Pasaulinei vandenynų dienai paminėti, o trečiasis – „Greiti ir įsiutę“ franšizės 20-mečiui paminėti.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Screenshot-2021-06-11-at-23.21.16

Antroji naujovė, kurią paskelbė „Facebook“ – galimybė žymiai greičiau atsakyti į pokalbiuose pasidalintus vaizdo įrašus. Veikimo principas iš esmės labai paprastas ir dabar jis tapo panašus į tai ką galime daryti su „Stories“ tipo įrašais. Kuomet Jūsų draugas atsiunčia Jums vaizdo įrašą – Jūs peržiūrėjimo lango apačioje matysite juostelę, kurioje galite parašyti savo komentarą apie pasidalintą turinį.

Facebook-Pay

Kaip jau minėjome, „Facebook“ taip pat pristatė patobulinimus, kurie susiję su „Facebook Pay“ sistema. Nuo šiol šios platformos naudotojai galės pasitelkti QR kodus, jog gauti mokėjimą ar jį išsiųsti. Tiesa, ši funkcija, kaip ir „Facebook Pay“ sistema šiuo metu nėra prieinama Lietuvoje.

Visi atnaujinimai jau dabar yra prieinami „Android“ ir „iOS“ išmaniųjų telefonų savininkams, o savo įspūdžius apie pasikeitimus, kviečiame pasidalinti komentaruose.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas