„Facebook“ ketina leisti jums pailsėti nuo virtualios erdvės: bendrovė skirs dėmesį vartotojų psichologinei būsenai

„Facebook“ ketina leisti jums pailsėti nuo virtualios erdvės: bendrovė skirs dėmesį vartotojų psichologinei būsenai

Leonardas Sindaravičius

, atnaujinta 2021-10-18, 01:29

Interviu su „CNN“ atstove Dana Bash metu „Facebook“ tarptautinių ryšių viceprezidentas Nick Clegg atskleidė, jog netrukus į šios socialinių tinklų milžinės aplikacijas bus įdiegta funkcija, kuria siekiama prisidėti prie jaunimo psichologinės sveikatos gerinimo. Ne paslaptis, jog besaikis socialinių tinklų naudojimas daro neigiamą įtaką psichinei sveikatai, tad naujosios funkcijos dėka siekiama paskatinti vartotojus pasidaryti pertrauką nuo socialinių medijų.

facebook-messenger

„Facebook“ pastaruoju metu sulaukia griežtos kritikos ir nemalonių žvilgsnių tiek iš vartotojų, tiek iš rinkos ekspertų, o praėjusi savaitė tikrai nebuvo maloni kompanijos atžvilgiu. Pradedant pirmadienį net kelias valandas trukusiomis DNS problemomis, dėl kurių nebuvo pasiekiamas nė vienas iš „Facebook“ priklausančių socialinių tinklų, tęsiant sekančią dieną vykusiu JAV senato posėdžiu, kuriame buvusi kompanijos duomenų inžinierė Frances Haugen liudijo, jog „Facebook“ sistemingai prioretizavo pelną vietoje vartotojų saugumo. Socialinių tinklų milžinė tuomet pareiškė laikinai sustabdysianti naujų produktų vystymą ir susitelksianti ties savo reputacijos apžvelgimu.

facebook-dark

Nick Clegg taip pat pridūrė, jog kompanija deda pastangas, kad paauglių nepasiektų turinys, galintis daryti neigiamą įtaką jų sveikatai. Kaip tai bus daroma „Facebook“ atstovas neatskleidė, tačiau užsiminė, kad tai bus dalinai susiję su aplikacijų algoritmais. Taip pat akivaizdu, kad sustabdytas ir „Instagram Kids“ plėtojimas, vietoje to stengiamasi pridėti funkcijų, kuriomis suaugusieji galėtų prisidėti prie savo paauglių matomo turinio valdymo.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas