„Facebook“ neveikė rekordiškai ilgai: „Twitter“ siuntė sveikinimus, o internautai nepraleido progos pasityčioti

„Facebook“ neveikė rekordiškai ilgai: „Twitter“ siuntė sveikinimus, o internautai nepraleido progos pasityčioti

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-10-18, 01:29

Vakar, pirmadienį, sutriko „Facebook“ grupės valdomų programėlių bei portalų veikimas, kuris tęsėsi nuo pat 18 valandos iki nakties. Neskaitant socialinio tinklo „Facebook“, neveikė ir tokios platformos kaip „Messenger“, „WhatsApp“, „Instagram“, „Workplace“ ir kitos tai pačiai grupei priklausančios aplikacijos.

Tikėtina, kad tokius trikdžius, kurie truko rekordiškai ilgai, o to priežastis turėtų būti susijusi su vardų srities sistemos (angl. Domain Name System, DNS) klaida. Panaši situacija buvo nutikusi dar 2019 metais, tačiau tuomet tiksli problemų priežastis taip ir nepaaiškėjo, o „Facebook“ tik paskelbė, jog įvyko gedimas, kurį sukėlė įprastinis priežiūros procedūros. Kaip bebūtų, šįsyk internautai nepraleido progos pasišaipyti.

Screenshot-2

Socialinis tinklas „Twitter“ tiesiog sprogo nuo įvairiausių pranešimų apie „Facebook“ ir kitas šios grupės valdomas aplikacijas, o grotažymė „#facebookdown“ buvo panaudota daugiau nei 1,2 mln. kartų. Dar viena itin dažnai naudota žyma – tai „#InternetShutDown”, kuri buvo panaudota daugiau nei 140 tūkst. kartų.

Screenshot-4

Internautai laidė įvairiausius juokelius apie „Facebook“ ir šios kompanijos vadovą Marką Zuckerbergą. Kai kurie dalinosi nuotraukomis su žmonėmis, kurie meldžiasi serveriams, o daugelis nepraleido pasijuokti ir iš to, jog dabar visi persikėlė į „Twitter“. Tiesa, progos su visais pasisveikinti nepraleido ir pastarosios platformos atstovai, kurie pasidalino sveikinimu „su visais“.

Screenshot-5

Kaip galite matyti iš žemiau esančios nuotraukos, kai kurie teigė, jog „Twitter“ net ir išgelbėjo internetą. Daugelis juokėsi ir iš to, kad internetai, kurie aktyviai naudojasi „Facebook“ programėlėmis dabar perbėga į „Twitter“, o vos tik atsigavus jų pamėgtai platformai – vėl bėgs atgal. Tokių ir panašių įrašų galima rasti tūkstančius, atlikus paiešką su mūsų aukščiau minėtomis grotažymėmis.

Screenshot-3

Kaip jau minėjome, neoficialiais duomenimis toks „Facebook“ grupės sutrikimas turėtų būti susijęs su vardų srities sistemos (angl. Domain Name System, DNS) klaida, tačiau kompanijos atstovai, kaip ir įprasta, apie tai nepateikė jokio paaiškinimo.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas