„Google“ atnaujina savo paieškos sistemą: jūsų pamėgta paieška taps dar aiškesnė

„Google“ atnaujina savo paieškos sistemą: jūsų pamėgta paieška taps dar aiškesnė

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-07-25, 13:37

Ketvirtadienį, JAV milžinė „Google” paskelbė, kad nuo šiol savo paieškos sistemos naudotojams puslapyje „Apie šį rezultatą” (angl. About This Result) pateiks daugiau informacijos apie tai, kodėl jiems buvo parodyti šie paieškos rezultatai.

Funkcijoje „Apie šį rezultatą”, kuri buvo išleista šių metų pradžioje, jau pateikiama informacija apie paieškos rezultatuose rodomas svetaines, tačiau dabar vartotojas taip pat matys, kaip ir kodėl „Google” jam pateikia konkrečius paieškos rezultatus.

how_to_cook_fish_in_the_oven.max

Pranešime teigiama, kad „Google” paieškos sistemoje užklausas atliekantys naudotojai dabar galės spustelėti nuorodą „detalės” ir sužinoti, kaip rezultatas atitinka tam tikras paieškos sąlygas, kad būtų galima nustatyti, ar paieškos sistemos pateikta informacija yra tinkama.

Bendrovė paaiškino, kad šiuos pakeitimus atliko norėdama suteikti naudotojams daugiau informacijos apie paieškos sistemos pateikiamus rezultatus. Šių metų pradžioje ji suteikė naudotojams galimybę per atitinkamus skydelius sužinoti apie matomos informacijos šaltinius. Ji taip pat pradėjo įspėti naudotojus, kai informacijos tam tikra tema sparčiai daugėja; todėl paieškos rezultatai gali būti neišsamūs, t. y. jų patikimumas gali būti abejotinas.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas