„Google“ gerokai palengvins ilgesnes keliones: žemėlapių programėlė sulaukė didelio atnaujinimo

„Google“ gerokai palengvins ilgesnes keliones: žemėlapių programėlė sulaukė didelio atnaujinimo

Lukas Snarskis

2019 metų birželį „Google” savo žemėlapiuose pristatė tranzito perpildymo įvertinimus, kurie leidžia išvengti spūsčių autobusuose, traukiniuose ar metro. Ši funkcija iš pradžių buvo prieinama 200 pasaulio miestų, o dabar „Google” plečia ją į daugiau nei 10 000 transporto agentūrų ir 100 šalių, taip padėdama daugiau žmonių rasti laisvų vietų viešajame transporte arba jo išvengti, jei jis perpildytas, ir palaukti kito traukinio, nes vykstant COVID-19 pandemijai svarbu socialiai atsiriboti.

„Google” teigia, kad šios prognozės sudaromos naudojant jos dirbtinio intelekto technologiją, „Google Maps” vartotojų indėlį ir pagal praeities buvimo vietos tendencijas, kurios yra saugomos privačiai naudojant anonimizavimo technologiją.

Google-Maps-update-2

Interneto paieškos milžinė taip pat paskelbė, kad Niujorke ir Sidnėjuje bando tiesiogines perpildymo prognozes, leidžiančias matyti, kiek perpildytas atskiras transporto vagonas. Duomenis šiai funkcijai teikia tranzito agentūros „Long Island Rail Road” ir „Transport for New South Wales”, o funkcija netrukus bus įdiegta ir daugiau miestų.

Be to, „Google” pristatė naują funkciją „Insights”, skirtą „Google Maps” naudotojams „Android” sistemoje, kurį galima pasiekti iš laiko juostos, jei esate įjungę vietos istoriją. Kaip matyti iš pavadinimo, funkcijoje „Įžvalgos” bus pateikiami duomenys apie tai, kokiomis transporto priemonėmis naudojotės, kokį atstumą ir kiek laiko ėjote pėsčiomis, važiavote dviračiu, automobiliu ar skridote lėktuvu. Jame taip pat sužinosite, kiek laiko praleidote įvairiose vietose.

Google-Maps-update-1

Kita „Android” naudotojams skirta „Maps Timeline” funkcija yra „Trips”, kur rodomos visos praeityje aplankytos vietos ir kur galite jas eksportuoti kaip į sąrašą, jei kas nors norėtų gauti kelionių rekomendacijas.

Galiausiai „Google” dabar jau leidžia „G Maps” naudotojams palikti išsamesnius atsiliepimus apie restoranus - jie gali dalytis išsamesne informacija apie patiekalų kainas, maisto išsinešimą ar pristatymą. Ši funkcija jau veikia visuose JAV restoranuose, skirtuose „Android” sistemai, o dabar diegiama ir „iOS”. „Google” pažadėjo netrukus į sąrašą įtraukti dar daugiau kategorijų ir šalių.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas