Internetas

Greitos karo pabaigos tikėtis neverta: britai piešia itin niūrias prognozes, viskas gali tęstis gerokai ilgiau nei įsivaizduojate

Greitos karo pabaigos tikėtis neverta: britai piešia itin niūrias prognozes, viskas gali tęstis gerokai ilgiau nei įsivaizduojate

Rusijos prezidento Vladimiro Putino pradėtas karas Ukrainoje tęsiasi jau daugiau nei savaitę. Ir nors rusai tikėjosi, jog ši „specialioji operacija“ bus įgyvendinta itin greitai, tačiau, akivaizdu, visai tai truks žymiai ilgiau nei buvo tikėtasi.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Bendraudamas su „Sky News“ žurnalistais, Jungtinės Karalystės ministro pirmininko pavaduotojas Dominicas Raabas, jog sustabdyti V.Putino pradėtą karinę invaziją į Ukrainą gali prireikti „mėnesių, jeigu ne metų“. Jis dar kartą pabrėžė ir atkaklų ukrainiečių pasipriešinimą, kurio rusai tikrai nesitikėjo.

JK ministro pirmininko pavaduotojas pažymi ir tai, jog ekonominės sankcijos įspaudė Rusijos prezidentą į kampą, o tai lėmė ir vis žiauresnius taktinius sprendimus. D.Raabas atkreipia dėmesį ir į tai, jog konfliktas tęsiasi jau 11 dienų, tačiau Rusijos pajėgos taip ir nesugebėjo užimti jokio didesnio Ukrainos miesto.

„Mes kalbame apie mėnesius, jeigu ne metus, todėl privalome parodyti tam tikrą strateginę ištvermę, nes tai tikrai nesibaigs per keletą dienų“, - akcentuoja D.Raabas.

D.Raabas, taip pat einantis ir teisingumo sekretoriaus pareigas, perspėjo Rusijos vadus ir V.Putino aplinkos žmones, kad dėl pradėtų karinių veiksmų, jiems gali būti pritaikyta baudžiamoji atsakomybė už karo nusikaltimus.

„Už neapgalvotą ir atvirai pasibaisėtiną V.Putino režimo taktiką bus privaloma atsakyti“, - teigė D.Raabas ir taip pat pridūrė, kad tai yra taikoma „ne tik V.Putinui, bet ir visiems, vykdantiems nelegalius jo įsakymus“.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Ryta

Ir jai tikrai bus melo, tie per tv ir per zinesklaida ir bus taikomas teismas, kai ir ar Rusijai arUkrainai bet ir zinesklaidai Ar propagandistai. Visi bus teisemi. Dievo istatymai ir galioja.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas