Hakeriai švenčia dar vieną pergalę prieš Rusiją: atjungtas federalinės saugumo tarnybos puslapis

Hakeriai švenčia dar vieną pergalę prieš Rusiją: atjungtas federalinės saugumo tarnybos puslapis

Arnas Balčiūnas

Ukrainiečių sukurta IT specialistų armija ir toliau neduoda ramybės Rusijos internetinei erdvei. Iš anoniminių programišių sudaryta grupuotė į savo aukų sąrašą įtraukė ir dar vieną rusišką instituciją – šįsyk neatlaikė oficialus Rusijos Federacijos federalinė saugumo tarnyba (FSB).

Kaip skelbiama „IT ARMY of Ukraine“ paskyroje „Telegram“ socialiniame tinkle, panašu, kad FSB puslapį buvo nuspręsta išjungti. Nuo pat trečiadienio, kovo 2 dienos, ryto programišiai visais būdais stengėsi išjungti oficialų FSB internetinį puslapį ir, panašu, kad jiems tai pavyko.

2022-03-02-14.16.11

Kiek anksčiau buvo skelbiama, jog Rusijos Federacijos fedaralinės saugumo tarnybos puslapiui pavyko atlaikyti DDoS atakas, kuomet į tam tikrus puslapius yra siunčiamas didžiulis užklausų kiekis. Tačiau panašu, jog dabar FSB internetinė svetainė buvo tiesiog išjungta.

„Telegram“ grupėje dėkojama visiems „kibernetiniams kariams“, kurie prisidėjo prieš pastarojo internetinio puslapio eliminavimo. Grupėje taip pat džiaugiamasi, jog nepasiekiamas yra ir kitas Kremliaus internetinis puslapis – tai kremlin.ru. Prie tokių atakų prisidėti gali kiekvienas, o plačiau apie tai galite sužinoti paspaudę čia.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas