„Hangouts“ dienos artėja link pabaigos: „Google“ jau perkėlinėja vartotojus į naują servisą

„Hangouts“ dienos artėja link pabaigos: „Google“ jau perkėlinėja vartotojus į naują servisą

Lukas Snarskis

2021-08-09, 12:10

„Google“ dažnai pristato naujus projektus ar programėles, o jiems nepasiteisinus – tiesiog uždaro. Tokių pavyzdžių jau matėme ne vieną, o internete jau kuris laikas sklando kalbos apie tai, jog netrukus nebeliks ir „Hangouts“ susirašinėjimo platformos. Nuo 2018 metų sklandančios kalbos dar nespėjo tapti realybe, tačiau panašu, kad netrukus tai pasikeis.

Visai neseniai pasirodė informacija, jog „Google“ žengė pirmuosius platformos uždarymo žingsnius. „Android“ ir „iOS“ įrenginių savininkai, kurie naudojasi nemokamomis paskyromis jau pradėjo gauti informacinius pranešimus apie tai, jog „Hangouts“ netrukus bus pakeisti „Google Chat“ servisu.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Hangouts

Kartu su šiuo pranešimu, vartotojams pateikiama informacija apie tai kaip vyks perėjimas iš „Hangouts“ į „Google Chat“, o taip pat informuojama kaip įjungti naująją platformą savo „Gmail“ paskyroje. Teigiama, kad analogiški pranešimai turėtų pasiekti ir kompiuterių savininkus.

Google-Chat

Įdomu tai, jog vos tik naudotojai pasirinks perėjimo į „Google Chat“ opciją, naudotis „Hangouts“ mobilia programėle taps nebeįmanoma. Jūs nebegalėsite siųsti naujų žinučių, o taip pat ir negausite naujų pranešimų, kurie būtų susiję su šia aplikacija. Jeigu buvote aktyvus „Hangouts“ naudotojas – pernelyg daug nerimauti neverta.

Pranešama, kad naujoje „Google Chat“ platformoje Jūs rasite visus savo susirašinėjimus iš praėjusių metų. „Google“ atstovų teigimu, senesni susirašinėjimai bus prieinami kiek vėliau. Ir nors akivaizdu, kad „Hangouts“ veikimas turėtų netrukus būti sustabdytas, tačiau iki šiol nėra žinoma tiksli to data.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas