HBO planuoja pranokti „Game of Thrones“ biudžetą: nauja vaizdo žaidimo ekranizacija privers išsižioti

HBO planuoja pranokti „Game of Thrones“ biudžetą: nauja vaizdo žaidimo ekranizacija privers išsižioti

Rokas Gaidys

2021-07-19, 15:15

Vaizdo žaidimų ekranizacijos beveik visada nežada daug, nes jų buvo tikrai ne viena ir negalima sakyti, kad bent kuri buvo bent jau kažkiek įsimintinesnė ar geresnė. Natūralu, kad kai buvo pranešta apie „The Last of Us“ serialo kūrimą daugelis į tai žiūrėjo skeptiškai. Tačiau kai paaiškėjo, kad visu šituo reikalu užsiims „HBO“ studija, tai daugelio susidomėjimas ir lūkesčiai padidėjo ženkliai. Žinoma, kad „HBO“ daug dėmesio paskyrė jo kūrybai ir visai nesenai paaiškėjo, kad pirmajame sezone bus dešimt serijų ir pagal pirmuosius ženklus gali būti, kad tai bus ilgalaikis projektas.

Last-of-Us-Pedro-Pascal-Joel-SR

Dabar jau galima susidaryti pirmąjį įspūdį, kiek „HBO“ yra pasiryžę investuoti į turbūt ambicingiausią savo paskutiniųjų metų projektą. Šiuo metu visi filmavimo darbai yra atliekami Kanadoje ir pasak vietinės kino kūrėjų asociacijos „IATSE 212“ vadovo D. Petti, naujojo „The Last of Us“ serialo epizodo kaina viršija aštuonženklę sumą. Tai tikrai nereiškia, kad vienas epizodas apsiriboja 10 milijonų dolerių, o gali būti, kad net siekia 12 ar net 15 milijonų dolerių už vieną seriją.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Bella-Ramsey-The-Last-of-Us

Pavyzdžiui, „Game of Thrones“ šeštasis sezonas taip pat turėjo panašų biudžetą, tačiau paskutiniajame ši suma siekė jau 15 milijonų už vieną seriją. Nors jis ir turėjo tik šešis epizodus, tai vis tiek kainavo 90 milijonų dolerių, o jeigu šios kalbos pasitvirtins, tai pirmieji „The Last of Us“ metai tikrai turėtų kainuoti daugiau nei 8-tasis ir brangiausias (pagal vienos serijos kainą) „Game of Thrones“ serialo sezonas. Kažkaip keista lyginti abejus biudžetus, nes pastarasis turėjo velniškai gerus reitingus ir jo žiūrimumas kiekvienais metais tik augo, tačiau galima suprasti, kad ši informacija parodo kokius didelius lūkesčius jam turi kūrėjai.

https___s3-images.gamingbible.co.uk_s3_content_9797fad36031dbc05a5d814444ea3cd9

Suprantama, kad dabar transliavimo platformos nuolatos konkuruoja ir išleidžia dešimtis ar kartais šimtus milijonų savo populiariausiems serialams. Pavyzdžiui, pirmasis „Mandalorian“ sezonas, nepaisant mažesnio epizodų skaičiaus, taip pat kainavo apie 100 milijonų dolerių ir dėl to net nėra nuostabu, kad „The Last of Us“ gali kainuoti net daugiau, nes kiekviena serija gali būti panaši arba net dvigubai ilgesnė nei pastarojo serialo.

Kita vertus, šis serialas tikrai netūrės tokio dydžio mūšių kaip „Game of Thrones“ ir kyla klausimas kodėl visa tai kainuos taip daug. Čia jau reikia atsižvelgti į patį vaizdo žaidimą, nes „The Last of Us“ tikrai reikalaus daugybės specialiųjų efektų bei nemažai įvairiausių dekoracijų, nes veiksmas vis dėl to vyks suniokotose Jungtinėse Amerikos Valstijose, o ir zombių makiažas bei išvaizda turėtų būti panaši į „The Walking Dead“. Trumpai tariant, su tokiu biudžetų turėtų būti pademonstruota kažkas įspūdingo ir laukti tikrai bus verta.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas