Internetas

„Ignitis“ dalinasi stulbinančiomis naujienomis: paaiškėjo, kiek sutaupė būtinus pakeitimus atlikę lietuviai, tą padaryti gali ir kiti!

Sumanių energetikos sprendimų bendrovės „Ignitis“ klientai, pasirinkę elektros tiekimo planą „Išmanus – Valandinis“, gavo pirmąsias sąskaitas. Bendrovės privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas atskleidė, jog net 98,6 proc. šį planą pasirinkusių vartotojų sąskaita už elektros energiją sumažėjo.

„Ignitis“ dalinasi stulbinančiomis naujienomis: paaiškėjo, kiek sutaupė būtinus pakeitimus atlikę lietuviai, tą padaryti gali ir kiti!

A. Kavaliausko teigimu, maždaug 15 proc. klientų elektros energijos kilovatvalandės kaina mažėjo 30 ct su PVM, 40 proc. klientų kilovatvalandės kaina mažėjo 20 ct su PVM, o bent 10 ct su PVM kilovatvalandės kaina mažėjo daugiau kaip 82 proc.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Vienos laiko zonos skaitiklį turintiems valandinio plano klientams, kaina vidutiniškai sumažėjo 17,8 ct/kWh su PVM, o turintiems dvi laiko zonas, kaina vidutiniškai sumažėjo 21 ct/kWh su PVM.

„Pavyzdžiui, suvartojant 100 kWh per mėnesį, atitinkamai gyventojai vidutiniškai sutaupo po 17,8 Eur ir 21 Eur su PVM. Toks sutaupymas išties įkvepia. Žinoma, reikia turėti omenyje, kad „Išmanus – Valandinis“ planas reikalauja paties gyventojo įsitraukimo. Jis naudingas tiems klientams, kurie linkę sekti elektros kainas biržoje, stebėti kada elektra yra pigiausia, kada brangiausia ir pagal tai koreguoti elektros energijos vartojimo įpročius, pavyzdžiui, skalbimo mašiną ir džiovyklę nustatyti nakčiai“, – sako „Ignitis“ atstovas A. Kavaliauskas.

Norint pasirinkti valandinį planą, būtina išmani apskaita, ko nereikia kitam išmaniam – „Išmanus – Mėnesinis“ planui.

Kalbant apie elektros energijos kainos stebėjimą, Lietuvos rinkai taikomas elektros biržos kainas visi gali stebėti „Nord Pool“ svetainėje. Tiesa, „Ignitis“ nepriklausomo tiekimo klientai, kuriems jau įdiegtas išmanusis skaitiklis tai daro kur kas patogiau, naudodami „EnergySmart“ programėlę.

Turintys planą „Išmanus – Valandinis“ su ja gali automatiškai įkrauti elektromobilį tuo metu, kai elektra biržoje yra pigiausia. Programėlė leis lengvai įsivertinti elektros energijos vartojimo įpročius bei rasti energetiškai efektyvius sprendimus, kurie tinkamiausi konkretaus kliento namams.

Tam, kad būtų galima įvertinti, kiek procentų mažėjo sąskaita, palyginimo imtį sudarė tik tie klientai, kurie jau buvo „Ignitis“ nepriklausomo tiekimo klientai, kurie nekeitė skaitiklio laiko zonų, nekeitė ESO plano ir kuriems buvo pritaikyta valandinė kaina.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

6 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Aferistų klanai

Pradžioje aferistai apvagia gyventojus, per tris menesius pasiima 180 milijonų, po to pisa protą kaip gerai, ir kokios geros kainos, nors niekur neparašyta kokia kilovatvalandės kaina, tik kiek eurų sumažėjo, tai jeigu žmogui už 100 kw reikėjo sumokėti 52 € o dabar 17€ mažiau, tai kokia čia gera kaina... Tikrai reikia raišo ruso sutvarkyti aferistus...

Lara

Aš sutarties nesu pasirašius tai kodėl turiu mokėti 0.28 jei mokėti galiu 0,16 ..kodėl ESO taip kainas pakėlė aš išnaudoja mėnesi tik 70-- ...noriu kad paaiškingumėt ..

Lankytojas

Kur rasti teisybe isgamu valstybėje kaip knis ubagas kaip galėdami prasigerusi pasiruošusi vsldzia jei jau leidžia supuvusi

Lordas

Ir dabar laukite netesybų mokesčių ar baudų,ieškoti teisybės pas juos ,savęs negerbti,susidūrem asmeniskai,geriausiai su Igniciu neturėti jokių reikalu,aferistu svogriu klanu

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas