„Ignitis“ klientai į šį priminimą turėtų reaguoti nedelsiant: jau dabar būtina atlikti tam tikrus veiksmus, pateikti svarbiausi atsakymai

Esate užfiksavę elektros tiekimo kainą iki gruodžio mėnesio? Tuomet, jau dabar laikas pradėti galvoti apie plano pratęsimą.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Ignitis“ klientai į šį priminimą turėtų reaguoti nedelsiant: jau dabar būtina atlikti tam tikrus veiksmus, pateikti svarbiausi atsakymai

Suprantame, kad ši tema gali atrodyti nelengva, nes ją lydi klausimai, ką, kada ir kaip pasirinkti. Atsakome į dažniausiai kylančius klausimus, kad būtų paprasta priimti jums naudingą sprendimą.

Kas yra elektros tiekimo kainos fiksavimas?

Elektros tiekimo kainos fiksavimas – patikimas būdas užsitikrinti stabilią kainą pasirinktą laikotarpį. Taip apsisaugoma nuo galimo kainos augimo. Jūsų plane užfiksuotos kainos laikotarpiui artėjant prie pabaigos planas gali būti pratęstas užfiksuojant tuo metu siūlomą kainą naujam laikotarpiui. Elektros tiekimo kainos dydis priklauso nuo to, kokiu metu bei kokiam laikotarpiui ji fiksuojama.

Ką pasirinkti pratęsiant planą?

Suprantame, kad gruodžio mėnuo paprastai būna kupinas įvairiausių reikalų ir tuo metu labiau norisi atsidėti šventiniam šurmuliui, o ne analizuoti elektros planus. Dėl to pasirūpinome galimybe elektros planą pratęsti iš anksto.

Iš anksto pratęsiant planą užfiksuota elektros tiekimo kaina bus taikoma nuo kitų metų pradžios – tik tada, kai jau bus pasibaigęs esamos kainos fiksavimo terminas. Tai patikimas būdas pasirinkti šiuo metu geriausią „Ignitis“ siūlomą fiksuotą elektros tiekimo kainą. Taip išvengsite galimo kainos augimo, kuris įprastai stebimas artėjant žiemai.

Primename, kad nepriklausomo tiekimo sutartis su „Ignitis“ yra neterminuota. Todėl norint pratęsti elektros tiekimo planą arba jį pakeisti, jums nereikia nutraukti sutarties.

Kaip pratęsti planą?

Paprasčiausia planą pratęsti savitarnoje e.ignitis.lt. Užtruksite vos 2 minutes! Parengėme aiškią instrukciją, kaip pratęsti planą savitarnoje.

Jei neturite galimybių naudotis savitarna, planą pratęsti galite paskambinę telefonu +37061121802 arba atvykę į klientų aptarnavimo centrą.

Priimti sprendimą patiems – verta!

Elektros tiekimo kainos fiksavimo terminui artėjant prie pabaigos, klientams parengiame pasiūlymus pratęsti planą su tuo metu siūloma elektros tiekimo kaina. Nepratęsus plano ir/ar nepasirinkus kito plano, ir toliau užtikriname nepriklausomą elektros tiekimą, automatiškai pratęsdami fiksuotos kainos planą tokiam pačiam laikotarpiui su tuo metu siūloma kaina.

Jeigu tuo metu neturime tokio pačio kainos fiksavimo termino, parenkame iš siūlomų tokį terminą, kuris artimiausias jūsų turėtam.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

7 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Lankytojas

O jus turbut ir esat senas ozys, o kad bardakas su to m el. Kainom tai tikrai, o apie Ignitis as jau tyliu te is vis nesuprasi, moki pagal skaiciuku parodymus pagal nustatytus tarifus o kai reikia moketi terminale visada neatitinka to tikrai dar nebubo Lietuvoje. Kazkoks bredas. O issiaiskinti neimanoma operatoriai, tai tik del mados kuriu atsiliepimo reikua laukti 0,5 val. Ta va niekur tikrai tokio bardako niera kaip Lietuvoj

Juozas

Kokia nesąmonė! Apie kokius pratęsimus dar, kodėl erzinate gyventojus, leiskite žmonėms ramiai gyventi.Niekur taip nėra, kaip Lietuvoj su elektros tiekėjų durniavimais.Jeigu pats žmogus nori pakeisti sutartį jis turi turėti teisę tai padaryti bet kada, o ne kuomet užsimano elektros tiekėjas.Nesant pageidavimų iš abonento, sutartis turi būti tęsiama automatiškai toliau ir nereikia čia prisigalvoti tokių nesąmonių.Duokit visiems gyventi ramiai.Jeigu neturite ką veikti, kuom užsiimti mažinkitės darbuotojų skaičių, tuomet turėsite pakankamai darbo ir nereikės išradinėti kvailysčių bimbalą mušant dėl dykaduoniavimo.

Ina

O man išvis per ignitis programėlė nedeklaruoja karšto van.skaitiklio romėnų !ne pirmi metai. Esu pasipiktinusi !

Veronika

Atėjo laikas, kai visi ant blakstienų stato. Kas per velniava, kam to pasirinkimo, kad mane seną tampytumėte?

RolandasVeronika

Geros nuomonės apie save kas gali tave sena Veronika tampyti .Senas ožys ir tas noro nebeturi tampyti .

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas