Internetas

„Ignitis“ siūloma naujovė puikiai vertinama klientų: suteikia ženkliai daugiau patogumo, laukiama ir daugiau išskirtinių galimybių

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“, teikianti energijos paslaugas beveik 30 tūkst. verslo klientų, dar pavasarį pristatė naująją mano.ignitis.lt savitarnos svetainę, kuria šiuo metu jau naudojasi daugiau kaip 15 tūkst. vartotojų.

„Ignitis“ siūloma naujovė puikiai vertinama klientų: suteikia ženkliai daugiau patogumo, laukiama ir daugiau išskirtinių galimybių

Pasak bendrovės verslo klientų ir plėtros vadovo Haroldo Nausėdos, naujoji svetainė skirta maksimaliai didinti patogumą ja besinaudojančių įmonių vadovams ar darbuotojams.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Pasak H. Nausėdos, jei anksčiau verslo klientai elektros ir dujų sutartis galėjo pasiekti jungdamiesi prie atskirų savitarnų, tai naujosios savitarnos privalumas tas, jog dabar visos įmonės sutartys yra vienoje naujoje savitarnoje ir klientui nebereikia jungtis tarp kelių sistemų.

„Didelis patogumas yra tai, kad vienoje savitarnos paskyroje asmuo gali matyti visas jam priskirtas įmones. Pavyzdžiui, jei asmuo yra kelių skirtingų įmonių vadovas, prisijungęs prie savo paskyros, jis pasieks visų jam priskirtų įmonių informaciją.

Kitas ypač svarbus naujosios savitarnos privalumas – dar daugiau dėmesio duomenų apsaugai, nes kiekvienas darbuotojas turi individualų prisijungimo vardą ir slaptažodį, o prisijungęs mato tik jam skirtą informaciją, atsižvelgiant į tai, kokios teisės jam suteiktos“, – akcentuoja verslo klientų ir plėtros vadovas.

Ateityje mano.ignitis.lt savitarną planuojama papildyti tokiais funkcionalumais, kaip galimybė sudaryti, pratęsti ir pasirašyti sutartis, apmokėti sąskaitas ir dar patogiau valdyti bei analizuoti energetikos paslaugų portfelį. Tad klientams tai bus patogus įrankis spręsti sutartinius santykius. Moderni platformos architektūra leis gerokai greičiau įvesti naujus patobulinimus ir atliepti klientų poreikius papildomais funkcionalumais ateityje.

Naujosios savitarnos naudotojai dažniausiai jungiasi pasirinkdami prisijungimą elektroniniu paštu ir slaptažodžiu, tačiau patvirtinus tapatybę, taip pat galima jungtis mobiliuoju parašu, Smart-ID, interneto bankais Swedbank, SEB, Luminor. O taip pat jungtis prie savitarnos galima naudojantis Facebook ir Google, jei verslo klientas savo paskyras yra susiejęs su asmeninėmis Facebook ar Google paskyromis.

Šiuo metu lygiagrečiai vis dar veikia senosios verslo klientams skirtos savitarnos svetainės, tačiau rugsėjo pabaigoje senosios sistemos nustos veikti, todėl bendrovė kviečia klientus jungtis ir išbandyti naująją savitarnos svetainę jau dabar.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Zmogus

Ir čia yra kuo girtis? Jus atsilikę 30 metų nuo pasaulio. Normalios įmonės tai turi pradedamos veikla. Jus tiesiog sukčiai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas