Internetas

„Ignitis“ siunčia itin svarbų pranešimą savo klientams: vos keli mygtuko paspaudimai leis sutaupyti apvalią sumą pinigų ir tai dar ne viskas

Ženkliai nukritus elektros energijos kainoms, sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ primena ir kviečia klientus pasikeisti turimą aukštesnės kainos elektros energijos tiekimo planą į pigesnį bei negrąžinti anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų.

„Ignitis“ siunčia itin svarbų pranešimą savo klientams: vos keli mygtuko paspaudimai leis sutaupyti apvalią sumą pinigų ir tai dar ne viskas

Bendrovės privačių klientų padalinio vadovė Nerilė Mažeikienė ragina nieko nelaukti ir keistis turimą fiksuotos kainos planą, o greičiausiai ir paprasčiausiai tai galima padaryti internetu. Tokią galimybę suteikia e.ignitis.lt savitarna, kuria kviečiami naudotis visi „Ignitis“ klientai, o technologiškai labiau įgudę vartotojai raginami naudojimosi savitarna išmokyti ir artimuosius.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Velykų laikotarpiu į gimtuosius namus sugrįšiančius žmones kviečiame priminti artimiesiems apie plano keitimo galimybę. O artimuosius, kuriems nedrąsu ar sudėtinga naudotis savitarna, pamokyti, kaip prisijungti, kaip paprastai ir greitai pasikeisti planą, deklaruoti rodmenis, matyti savo sutartis, mokėjimų istoriją ir t.t.“, – pažymi „Ignitis“ atstovė.

„Mokėjimas naudotis e.ignitis.lt sutaupys laiko, nereikės planuotis kelionės fiziškai spręsti su elektros energijos tiekimu susijusių klausimų, laukti kol konsultantas atsilieps telefonu“, – atkreipia dėmesį „Ignitis“ atstovė.

Kaip pasikeisti „Ignitis“ elektros planą - detali instrukcija:


Keistis planą dabar ypač palanku, nes iki pirmojo pusmečio pabaigos pasikeitus turimą aukštesnės kainos nepriklausomo elektros energijos tiekimo planą į pigesnį nereikės grąžinti iki plano keitimo gautų nuolaidų, o planą keistis bus galima tiek kartų, kiek norėsis. Pažymima, kad anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų grąžinti nereikės tik tiems klientams, kurie pasikeis turėtą fiksuotos kainos planą iki šių metų birželio 29 d., o po plano keitimo liks „Ignitis“ klientais ne trumpiau kaip šešis mėnesius.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Šešių mėnesių laikotarpis skaičiuojamas nuo naujo plano įsigaliojimo pradžios. Iki šios datos planą galima keisti kelis kartus. Apsisprendus nutraukti sutartį anksčiau nei po šešių mėnesių, šias nuolaidas grąžinti reikės.

e.ignitis.lt savitarnoje galima ne tik pasikeisti planą, deklaruoti skaitiklių rodmenis tiek už save, tiek už artimąjį, ir apmokėti sąskaitas. Dar daugiau – savitarnoje yra galimybė patogiai atsiskaityti ne tik už suvartotą elektrą, bet ir už šildymą, vandenį, ryšio, administravimo ir kitas namų paslaugas, teikiamas daugiau nei 300 tiekėjų. Per mėnesį daugiau nei 90 tūkst. klientų naudojasi galimybe „Ignitis“ savitarnoje vienu kartu atsiskaityti ir už visas komunalines paslaugas.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

atnaujinta 2023-04-07, 16:43

Temos

22 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Artis

Ką Ignitis ateina galas.Tiek isidirbinejo kol visi klientai išsilakstė.Dabar bus sunku susigrąžinti.oi kaip sunku bus

Gena

Ant tiek Ignitis deurina, perėjau i elektrum tai Ignitis atsisveikinant paskutine sąskaita padvigubino ,dat jiems maza pinigu!

Elija

Laba.Man nesamomes skaičiuoja. Už 67kilovatus elektros atsiunčia kaina ignitis moketi 30 euru,51centa. Nprs sutarty pasirašiau už kilovata 28 centai.

Loreta

Meluoja.pasikeiciau sutarti,zadejo viena kaina,o paskaičiavo didesne kaina kaip buvo pries tai.

Vladas

Kur čia kas pinga,tegul tą mergaite galva išsiplauna.As gavau pranešimą kad man nuo Gegužės 1d.uz 1kwh reikės mokėti 10cnt.brangiau.Mazeikiene geriau manęs nenervuok.Tu pažiūrėk į mano sutartį.

Velykų laikotarpiu į gimtuosius namus sugrįšiančius žmones kviečiame priminti artimiesiems apie plano keitimo galimybę.
Per šventes reikia laiką sikrti sau, o kas ypač svarbu savo sielai!
O tie sukčiai nekur ne pabegs, palauks!

Pimpalas

Pasikeičiau planą ir moku trečdaliu mažiau,jokių problemų,ką jūs čia rašinėjat nesąmones babuinai.

Liubov

Nesąmonė mums keitė skaitliuka ir dabar atėjo didelė sąskaitą bei pagal duomenų tiek nėra paprasčiau kad atsiųstų nuotrauka bet nėra jos apgauna?

Marija

Mano sutartis su Igničiu sudaryta be nuolaidų, tai man turėtų Ignitis gražinti nuolaidas jeigu kitiems jas dovanoja, nieko nesuprantu kas čia per firma.

Meškinas

Ką tik gavau sąskaitą...
Objekto Nr. 50247203 Skaitiklio Nr. 83434471 IGNITIS planas: Minimalus ESO planas: Standartinis
Rodmenys nuo - iki (kWh) Kiekis (kWh) Kaina (€/kWh)* Suma
Dienos skalė 4 074 - 4 240 166 0,18177 30,17 €
Nakties ir savaitgalio skalė 7 649 - 7 785 136 0,11546 15,70
Kaip matot : Naktinė - 11centų , Dieninė - 18

Dana

Jie taip ir meluoja. Man irgi priskaiciavo netesybas. Ignitis kainos vistiek per dideles jei sumazino tik maza dalelyte kad ir neapsimoka ir keisti.

Lordas

Melagiai ,Ignitis,pasikeitem kita planą,tai jie pradėjo skaičiuoti ,netesybas,kitos formos saskaita,aferistu dvogriu klanas,netikekit

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas