Internetas

„Instagram“ pasipildys dar viena naujove: komentarus bus galima papildyti judančiais paveikslėliais

„Instagram Channels“ platformos vadovas Adamas Mosseri patvirtino Markui Zuckerbergui, kad bus paleista galimybė atsakyti į „Instagram“ įrašus naudojant GIF komentaruose.

„Instagram“ pasipildys dar viena naujove: komentarus bus galima papildyti judančiais paveikslėliais

„Instagram Channels“ yra funkcija, kuri buvo paleista šių metų pradžioje ir yra labai panaši į egzistuojančią „Telegram“ programėlėje. Funkcija ribota tik mobiliosioms „Instagram“ versijoms, o kanalai pasiekiami tik sekėjams.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Ši funkcija veikia lygiai taip pat, kaip ir „Facebook“, kur vartotojas pasirenka opciją išsirinkti GIF iš kolekcijos arba ieškoti jo „Giphy“ (kurį JK konkurencijos ir rinkų tarnyba jau įsakė „Meta“ parduoti), todėl galima tikėtis, kad komentarų juostos labai greitai pavirs ilgu GIF reakcijų ir memų sąrašu.

Tai nebuvo vienintelė funkcija paskelbta šio pokalbio metu, nes Mosseri taip pat patvirtino, kad „Reels“ gaus dainų tekstus, patobulinant esamą automatinių titrų lipduką, pristatytą 2021 m., suteikiant laiko juostą „Reels“ sąsajoje, kuri leidžia tiksliau sinchronizuoti titrus ir garsą.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas