Internete - naujas ginklas: antivakseriams bus labai riesta

Internete - naujas ginklas: antivakseriams bus labai riesta

Lukas Snarskis

2021-08-20, 15:45

Socialinių tinklai, tokie kaip „Facebook“ ir „Twitter“, jau kurį laiką savo platformose aktyviai moderuoja informaciją, susijusią su COVID-19 pandemija bei dar praėjusiais metais įvykusius JAV prezidento rinkimus. Kitos informacinės platformos, tokios kaip „YouTube“, daro tą patį. Tačiau pastaruoju metu Baltieji rūmai šioms informacinėms platformoms didina spaudimą imtis papildomų veiksmų.

Dabartinis JAV prezidentas Joe Bidenas teigė, kad suklastotos naujienos, susijusios su COVID-19, socialinėje žiniasklaidoje tiesiogine to žodžio prasme žudo žmones. Siekdamas sumažinti dezinformacijos plitimą tokiomis temomis kaip COVID-19, vakcinos ir JAV prezidento rinkimai, „Twitter“ šiuo metu išbando naują procesą, leidžiantį vartotojams pranešti apie socialinėje erdvėje esančią bei faktų neatitinkančią informaciją.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Covid-vakcina

Kaip praneša „TechCrunch“, „Twitter“ vartotojai dabar turi galimybę naudoti esamą išskleidžiamąjį meniu, esantį viršutiniame dešiniajame kampe bei taip informuoti apie klaidinančios informacijos sklaidą. Verta pastebėti, kad galima bendrai galima pranešti apie esančią dezinformaciją, taip pat kiek žemiau yra pateiktos ir „politikos“ bei „sveikatos“ skiltys, kurias galima nurodant informuojant platformos administratorius. Pirmasis pasirinkimas yra aiškiai susijęs su JAV rinkimais, o antrasis –su dabartine COVID-19 situacija pasaulyje.

twitter

Svarbu pastebėti tai, kad ši funkcija vis dar nėra viešai prieinama ir vis dar yra testuojama. Kaip teigiama, šiuo metu ši funkcija bus prieinama daugumai „Twitter“ vartotojų JAV, Australijoje ir Pietų Korėjoje. Bendrovė tikisi tęsti šį eksperimentą keletą mėnesių, kol nuspręs, ar verta visai tai išplėsti į kitas pasaulio šalis.

Šiuo metu įmonė yra numačiusi, kad ne kiekvienas pažymėtas „Twitter“ įrašas bus peržiūrėtas. Šiuo metu bus naudojama esama turinio administravimo sistema, kuri yra algoritmų ir žmogiškųjų išteklių derinys. Panaši politika bus taikoma ir pažymėtų įrašų prioriteto. Kaip teigiama, vartotojai, turintys didelį sekėjų skaičių gaus prioritetinę tvarką ir atvirkščiai. Dezinformacija, susijusi su COVID-19 situacija ir JAV rinkimais, bus viršesnė pagal svarbą už kitas nurodytas temas.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Špengleris

-Tuk tuk.
- Kas ten?
- Tai aš, naujasis totalitarizmas, jums galimybių pasą atnešiau.

Simonas

Nu ka, jei tokius šūdus rašot, Lukai. Tai tokiu atveju man jūsų puslapis nebeįdomus. Bye bye, unfollow.

Arminas

Nesitikėjau tokio idiotiško straipsnio iš jūsų. Ne visi gluši ir mato kur yra melas

Darius

Na ir kodel tuomet reikia taip stengtis priesinga info uzdraust,panaikint? Tai nebe demokratija,tai diktatura,kada teisinga tik ta nuomone,kuria valdzia pasake! Teisinga tik tai,ka valdzia liepe! Kitokia nuomone uzdraust! Baust,persekiot.... Tad lieka pagrystas klausimas: jei tokia teisinga yra valdzios nuomone,kodel tada reikia taip slepti kitokia nuomone? Kodel tada ta valdiska tiesa bijo kitokios nuomones?
Galima butu tiketis atsakymo,bet tikrai ne is aviu bandos :)

Bigcatwar

ar reik tiek sublust,ir sneket nesamones,verta perskaityt es direktyva. Kai tete kolchozo predsedatelis nuperka am diploma proto nepadaugeja.Lieki toks pat kaimo mankurtelis

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas