Įvyko neįtikėtinas dalykas: išbandyti naująją „Windows 11“ tapo galima jos net neatsisiunčiant

Įvyko neįtikėtinas dalykas: išbandyti naująją „Windows 11“ tapo galima jos net neatsisiunčiant

Lukas Snarskis

2021-09-01, 10:25

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ jau pristatė „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, tačiau vartotojų kompiuterius ji pasieks tik kitą mėnesį. Belaukiant kada bus galima išbandyti jau pilnai paruoštą platformos versiją – internete atsirado ir dar viena įdomybė, kuri leis Jums pajusti „Windows 11“ atmosferą, be papildomų instaliacijų.

W11

Programinės įrangos kūrėjai „Blue Edge“ sukūrė „Windows 11“ simuliaciją naršyklėje, pavadintoje „Windows 11 in React“. Ši simuliacija sukurta naudojant „ReactJS“, „SCSS“ bei „CSS“ programavimo kalbas. Svetainė leidžia labai ribotai patirti, kaip atrodys naujos kartos operacinės sistema. Jau veikiančioje platformoje galite atlikti tam tikrus veiksmus, pavyzdžiui, įjungti meniu, atidaryti „Edge“ naršyklę, paleisti „Microsoft Store“ ir kt.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

W11-Edge

Įdomu tai, kad kai bandote paleisti „File Explorer“ „Blue Edge“ sukurtoje platformos versijoje, atsidaro „Jau netrukus“ (angl. Coming soon) langas, nurodantis, kad galbūt galima būtų tikėtis dar daugiau papildymų, nors tai yra tik spėliojimai. Verta pastebėti, kad išties yra sudėtinga padaryti, kad būtų galima pilnai išbandyti tokia didžiulę operacinę sistemą kaip „Windows 11“, tiesiog interneto naršyklėje.

Visgi, tai atrodo lyg smagus užsiėmimas, su kuriuo galima kuris laikas pasižaisti, tačiau nesitikėkite, kad ši simuliacija prilygs tikrajai „Windows 11“ versijai. Jeigu ir Jūs norite išbandyti šią „Windows 11“ simuliaciją, ją galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas