Jaunuolis iš Floridos varo iš proto Rusijos oligarchus ir V.Putiną: nuolat viešina privačių lėktuvų koordinates, pamatykite tai patys

Jaunuolis iš Floridos varo iš proto Rusijos oligarchus ir V.Putiną: nuolat viešina privačių lėktuvų koordinates, pamatykite tai patys

Rusijos pradėtas karas Ukrainoje tęsiasi jau daugiau nei savaitę, o į kovą prieš Vladimiro Putino armiją stoja kone visas pasaulis. Jau kuris laikas mūšiai vyksta ne tik Ukrainos teritorijoje, tačiau ir pritaikant įvairiausias sankcijas, o taip pat ir kovojant su Rusija virtualioje erdvėje.

Internete pagarsėjęs jaunuolis iš Floridos Jackas Sweeney taip pat jungiasi prie kovos. 19 metų vaikinas tapo žinomas po to kai savo „Twitter“ paskyroje dalinosi informacija apie tai, kur yra privatus Elono Musko lėktuvas. „Tesla“ generalinius direktorius net buvo pateikęs 5 tūkst. JAV dolerių pasiūlymą, kuriuo siekė, kad J.Sweeney paskyra būtų uždaryta.

Dabar jaunuolis susikūrė dar dvi paskyras „Twitter“ platformoje, kur dalinasi informacija apie Rusijos oligarchų bei V.Putino privačių lėktuvų lokacijomis. Neseniai sukurtos anketos turi jau beveik 400 tūkst. sekėjų, o jose – nuolat atnaujinama informacija apie privačių lėktuvų judėjimą. Su šia informacija pateikiamos ir nuotraukos su žemėlapiais.

Kalbėdamas su „Wall Street Journal“, J.Sweeney teigė, kad prašymų sukurti tokias paskyras sulaukė ir anksčiau, tačiau prasidėjus Rusijos invazijai į Ukrainą – prašymų skaičius išaugo. Tarp jaunojo amerikiečio sekamų lėktuvų – privatus buvusio „Chelsea“ savininko Romano Abramovičiaus, verslininkų Alisherio Usmanovo ir Leonido Mikhelsono ir daugybė kitų. 19 metų jaunuolis atskleidė ir tai, jog jį nustebino Rusijos oligarchų naudojami lėktuvai.

„Šių oligarchų naudojami orlaiviai yra visiškai beprotiški“, - sakė J.Sweeney. „Jie keliauja komercinio dydžio lėktuvais, tokiais kaip „Airbus A319“ ar „Boeing 737“. Jų lėktuvai yra milžiniški, lyginant su kitų naudojamais“.

Floridoje gyvenančio J.Sweeney paskyrose galima rasti judėjimo informaciją apie daugiau nei 40 privačių lėktuvų, o visi jie priklauso Rusijos oligarchams arba V.Putinui.

Verta paminėti ir tai, jog J.Sweeney iki šiol pateikia informaciją ir apie „Tesla“ vadovo E.Musko lėktuvo judėjimą. Kalbėdamas su WSJ, jis patikino, kad paskyrą pašalintų tik tuo atveju, jeigu gautų naują „Tesla Model 3“ elektromobilį.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 1

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas