Kai kurie „Netflix“ naudotojai sulaukė blogų naujienų: bendrovė jau panaikino pigiausias prenumeratos planą, vartotojams teks mokėti brangiau

Pranešimas spaudai

2024-07-08, 07:55 (atnaujinta 2024-07-09, 12:27)

2 komentarai (-ų)

Lietuvių pamėgta „Netflix“ platforma per pastaruosius keletą metų ne kartą kėlė kainas, o paskutinį kartą tokį sprendimą priėmė dar praėjusių metų pabaigoje. Negana to, platformos kūrėjai sugriežtino slaptažodžių dalinimosi taisykles. Ir ties tuo pokyčiai nesibaigia.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
Kai kurie „Netflix“ naudotojai sulaukė blogų naujienų: bendrovė jau panaikino pigiausias prenumeratos planą, vartotojams teks mokėti brangiau

Vienas didžiausių žaidėjų Lietuvos audiovizualinės žiniasklaidos rinkoje nusprendė panaikinti pigiausios prenumeratos planą, kuris jau netrukus taps neprieinamas daugeliui. „Basic“ planas buvo pristatytas dar 2022 metais, o dabar jis tampa neprieinamas kai kuriuose regionuose.

7,99 eurus kainuojantis planas jau neprieinamas tokiose šalyse kaip JAV, Kanada, JK, Vokietija, Australija, Prancūzija. Tai patvirtina ir „Reddit“ platformos naudotojai, kurie praneša, kad gavo pranešimus, jog jų „Basic“ planas baigiasi ir jie turi pasirinkti naują - pigesnį planą su reklamomis arba vieną iš dviejų kitų planų be reklamų.

Paaiškėjo, kad skelbimų palaikomas planas yra gana populiarus. Jis kol kas prieinamas ne visose rinkose, tačiau jau pasiekė 40 mln. abonentų skaičių.

Vienas dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, jei svarstote įsigyti planą su reklamomis, yra tas, kad kai kurios televizijos laidos ir filmai jame neprieinami dėl licencijavimo apribojimų. Tačiau reklama nerodoma „Kids“ profiliuose, o „Netflix Games“ taip pat neturi reklamos.

Priminsime, jog Lietuvoje šiuo metu yra siūlomi trys planai - „Premium“, „Standard“ ir „Basic“. Pigiausias „Basic“ planas šiuo metu kainuoja 7,99 eurus per mėnesį, o tokia prenumerata suteikia 720p raišką. „Standard“ prenumerata mūsų šalyje kainuoja 9,99 eurus, o tai suteikia Full HD raišką. Brangiausias planas, siūlantis 4K HDR vaizdą kainuoja 11,99 eurus per mėnesį.

2 komentarų

Aha

Aš prenumeravau apie pusmetį bet irgi atsisakiau. Nėra ką žiūrėti. Netflix kuriamo produkto kokybė labai žemai kritusi. Naujų serialų net nesinori žiūrėti,pažiūri 1-2 serijas ir išjungi. Už ką ten mokėti? Ten dar Netflix man turėtų primokėti,kad žiūrėčiau tą jų seksualinių mažumų propagandą. Realiai trūksta serviso,kur būtų bendrai visų Netflix,HBO,Paramount,apple ir kitos platformos viename už adekvačią kainą. Viena prenumerata visiems - viską atskirai prenumeruoti brangu ir nepatogu. O jei nenori padaryti vartotojams patogiai,tai aš neišdidus - man ir nemokama piratinė versija tiks. Nors Netflix net nemokamai piratinėse svetainėse nesinori žiūrėti dėl jų turinio kokybės.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas