Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Kontraversiškiausias praėjusių metų serialas dar šiemet pristatys antrą sezoną „Netflix“ platformoje

Kontraversiškiausias praėjusių metų serialas dar šiemet pristatys antrą sezoną „Netflix“ platformoje

Rokas Gaidys

2021-09-24, 08:30

Vakar vakare „Netflix“ savo „Twitter“ paskyroje pranešė, kad „Tiger King“ dar šiemet sugrįš į platformą antrajam sezonui, kuriame tęs siaubingą „tigrų karaliaus“ Joe Exotic istoriją. Platforma nepateikė tikslios išleidimo datos, tačiau jau dabar aišku, kad be Joe čia sugrįš ir didžiausia jo priešininkė Carole Baskin bei buvęs verslo partneris Jeff Lowe.

3ZfUTZWYwLZTuPkUWn2ETi

Pirmasis „Tigrų Karaliaus“ sezonas „Netflix“ pasirodė dar pernai kovą ir iš karto tapo vienu iš žiūrimiausių mėnesio serialų. Nėra aišku kiek prie to prisidėjo pirmasis karantinas visame pasaulyje, tačiau ši laidų serija tapo vienu iš populiariausių tarp pernai metais pasirodžiusios dokumentikos (jei galima jį taip pavadinti). Čia yra pasakojama Joseph Maldonado-Passage arba dar kitaip žinomo Joe Exotic, arba „tigrų karaliaus“ istorija. Per daugybę interviu bei užfiksuotą medžiagą buvo atskleista kaip atrodė pastarojo zoologijos sodas ir kokiomis sąlygomis ten gyveno gyvūnai bei buvo atskleistos laukinių žvėrių kontrabandos Jungtinėse Amerikos Valstijose ypatybės.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

0cdaecedf4a9dc87d57cdcbc33399439

„Tiger King 2“ kloja kelią ganėtinai populiariam žanrui „Netflix“ platformoje nusikaltimų arba (angl. true crime), kuriose bus pasakojamos įvairiausios intriguojančios sukčių, apgavikų ir t.t. istorijos. Kalbant apie pastarąjį serialą, tai jo tiksli išleidimo data nebuvo atskleista, tik nurodyta, kad platformoje jis pasirodys šiais metais, o kitais metais pasirodys ir kitos panašaus pobūdžio laidos ar serialai.

Serialas užsibaigė daugybe interviu su Joe, tačiau šį kartą jau kalėjimo telefonu. Pastarasis dar 2019-aisiais buvo nuteistas už 21 nusižengimą: 2 kartus už žudikų samdymą Carol Baskin bei 19 nusikaltimų prieš gyvūnus. Greičiausiai čia ir prasidės antrasis „Tiger King“ sezonas apie kurį šiuo metu nežinoma daug, tačiau iki metų pabaigos viskas turėtų paaiškėti.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas