Lietuva žengia į naują interneto spartos erą: tokios spartos šalyje dar nesiūlė niekas

Lietuva žengia į naują interneto spartos erą: tokios spartos šalyje dar nesiūlė niekas

Pranešimas spaudai

„Telia“ pirmoji Lietuvoje pradeda teikti 2 gigabitų per sekundę (2Gb/s) spartos šviesolaidinį internetą. Itin didelio pralaidumo planu pirmiausiai galės naudotis verslo klientai penkiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje ir Palangoje. Ši sparta pirmiausiai padės nuotoliniu būdu arba su dideliais vaizdo failais dirbantiems verslams.

„Lietuva ilgą laiką garsėjo, kaip greičiausią internetą turinti šalis. Norėtume nepamiršti šio pasiekimo ir toliau žengti į priekį kartu su technologijomis. „Telia“ verslo klientai pirmieji gaus galimybę išbandyti mūsų dvigubai greitesnį internetą, kuris jiems padės įgauti aiškų konkurencinį pranašumą ir technologinę lyderystę“, – sako „Telia Lietuva“ verslo klientų vadovas Daniel Karpovič.

Telia

Šis žingsnis yra itin svarbus verslui, dirbančiam hibridiniu ar nuotoliniu būdu, apdorojančiam didelius vaizdo failus ar vykdančiam dažnus didelių duomenų bazių mainus. 2 Gb/s spartos internetas užtikrins sklandumą atliekant šiuos veiksmus, net tuo atveju, kai į tinklą susijungus nemažas kiekis vartotojų.

„Ambicija į Lietuvą pritraukti vis daugiau IT sektoriuose lyderiaujančių verslų yra ne paslaptis, todėl ieškome sprendimų, kurie galėtų būtų viena iš priežasčių perkelti verslą į Vilnių, Kauną ar Panevėžį. Itin spartus internetas – tiesiog būtinybė šiuolaikinėms žaidimų kūrimo studijoms, šalyje įsteigtiems užsienio įmonių filialams, ar vis augančiai Lietuvos filmų industrijai“, – sako D. Karpovič.

Interneto sparta tampa itin svarbi, kai biure internetu naudojasi didesnis skaičius žmonių. Net turint iki šiol greičiausiu buvusį 1Gb/s internetą, 20 minučių trukmės aukštos kokybės vaizdo įrašo siuntimo laikas gali trukti 10 minučių ir ilgiau. Su dvigubai greitesniu internetu, ta pati medžiaga jau gali būti nusiunčiama per 1 minutę, jei tinklu naudojasi vienas žmogus ir per maždaug 5 min. kai biure internetu dalinamasi su kitais kolegomis.

2Gb/s interneto planas verslui su 24 mėn. sutartimi kainuos 109 eurus per mėnesį, o sudarius neterminuotą sutartį – 129 eurus per mėnesį.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas