Lietuviai galės matyti dar daugiau filmų ir serialų: paaiškėjo, kada į Lietuvą atkeliaus „Disney+” paslauga

Lietuviai galės matyti dar daugiau filmų ir serialų: paaiškėjo, kada į Lietuvą atkeliaus „Disney+” paslauga

„Disney+“ yra mėgstamų ir didelį pripažinimą pasaulyje pelniusių laidų ir filmų transliuotojas – jame rasite išskirtinį „Disney“ ir „Pixar“ turinį, daugybę „Marvel“, „Žvaigždžių karų“ epizodų, taip pat „National Geographic“ ir pramoginio turinio kanalo „Star“ laidas.

„The Walt Disney Company“ priklausantis transliuotojas „Disney+“ pranešė šią vasarą pradėsiantis transliacijas 42 šalyse ir 11 teritorijų. Naujų šalių sąraše – Lietuva, Pietų Afrikos Respublika, Turkija, Lenkija ir Jungtiniai Arabų Emyratai.

Šią vasarą „Disney+“ pradės transliaciją šiose šalyse (šalys išvardintos abėcėlės tvarka):

 1. Albanija
 2. Alžyras
 3. Andora
 4. Bahreinas
 5. Bosnija ir Hercegovina
 6. Bulgarija
 7. Čekija
 8. Egiptas
 9. Estija
 10. Graikija
 11. Irakas
 12. Izraelis
 13. Jemenas
 14. Jordanija
 15. Juodkalnija
 16. Jungtiniai Arabų Emyratai
 17. Kataras
 18. Kosovas
 19. Kroatija
 20. Kuveitas
 21. Latvija
 22. Lenkija
 23. Libanas
 24. Libija
 25. Lichtenšteinas
 26. Lietuva
 27. Malta
 28. Marokas
 29. Omanas
 30. Palestina
 31. Pietų Afrikos Respublika
 32. Rumunija
 33. San Marinas
 34. Saudo Arabija
 35. Serbija
 36. Slovakija
 37. Slovėnija
 38. Šiaurės Makedonija
 39. Tunisas
 40. Turkija
 41. Vatikanas
 42. Vengrija

„Disney+“ skirtas transliuoti „Disney“, „Pixar“, „National Geographic“ filmus ir laidas, taip pat „Marvel“, „Žvaigždžių karų“, „Simpsonų“ ir kitus populiarius serialus. Tam tikrose tarptautinėse rinkose šiuo kanalu taip pat rodomas pramoginio turinio kanalas „Star“. Tiesiogiai vartotojams skirtas „The Walt Disney Company“ priklausantis „Disney+“ kanalas yra „Disney Media & Entertainment Distribution“ dalis. „Disney+“ kanalas siūlo transliacijas be reklamos bei nuolat augantį išskirtinį turinį, įskaitant ilgametražius bei dokumentinius filmus, veiksmo ir animacinius serialus, trumpas laidas.

„Disney+“ kanalas išsiskiria galimybe žiūrėti seniai sukurtus „Disney“ filmus ir pramogines laidas, taip pat šiuo kanalu rodomas naujausias „The Walt Disney Studios” sukurtas turinys. Kanalo „Star“ žiūrovai galės matyti „20th Century Studios“, „Disney Television Studios“, „FX“, „Searchlight Pictures“ ir kitų kompanijų kuriamas laidas. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite svetainėje disneyplus.com arba „Disney+“ programėlėje mobiliuosiuose įrenginiuose ar su ja susietuose TV prietaisuose.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas