Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Lietuviai ir vėl sulaukė pripažinimo Europoje: „Bankera“ įkūrėjai pateko tarp sėkmingiausių verslininkų

Lietuviai ir vėl sulaukė pripažinimo Europoje: „Bankera“ įkūrėjai pateko tarp sėkmingiausių verslininkų

Pranešimas spaudai

2021-06-09, 15:10

Naujausiame Europos Komisijos kas porą metų leidžiamame leidinyje „Sėkmės paslaptys“ (angl. „Secrets of success“) pristatomi sėkmingiausi verslininkai bei mažos ir vidutinės įmonės iš kiekvienos Europos Sąjungos bei COSME programos šalių. Šiemet leidinyje Lietuvai atstovauja fintech bendrovė “Bankera” ir jos įkūrėjai Vytautas Karalevičius, Mantas Mockevičius bei Justas Dobiliauskas. “Bankera” patraukė Europos Komisijos dėmesį, nugalėjusi EK inicijuotame hakatone „EUvsVirus“ skaitmeninių finansų grupėje.

“Džiaugiuosi, kad “Bankeros” pasiekimai jau ne pirmą kartą nelieka nepastebėti Europoje. Tai tik parodo, kad mūsų verslas vertinamas Europos Sąjungoje už savo kūrybiškumą, inovatoriškumą bei gebėjimą greitai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių rinkos iššūkių”, - sako Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje laikinoji vadovė Agnė Kazlauskaitė.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

vkaralevicius-with-bankera-visa-card-5fca598cf106c

Pačiame koronaviruso pandemijos įkarštyje “Bankera” komanda sukūrė paskolų produktą mažiems ir vidutiniams verslams, labiausiai paveiktiems nuo ekonominių suvaržymų įvestų užkirsti kelią viruso plitimui. Šio paskolų produkto išskirtinumas tas, jog besiskolinantis verslas savo riziką dalinasi kartu su verslo partneriais.

“Viena pagrindinių projekto inovacijų - tai galimybė skolintis su partnerių garantija, taip vieniems tiekimo grandinės (angl. „supply chain“) dalyviams solidarizuojantis su kitais, dažnai finansiškai silpnesniais savo verslo partneriais, bet nerizikuojant savo pačių likvidumu, bent jau trumpajame laikotarpyje”, - aiškina “Bankeros” bendraįkūrėjas Vytautas Karalevičius.

Storiesofsuccessmainpage

“Bankera” taip pat teikia paskolas verslams, kurie nusprendė perkelti savo veiklą į elektroninę erdvę tiek dėl atsiradusių naujų galimybių, tiek dėl negalėjimo verslo vystyti įprastu būdu. Per pandemiją “Bankera” taip pat pradėjo siūlyti kaupiamąsias sąskaitas naujai steigiamoms įmonėms, verslo mokėjimo korteles ir įmokų surinkimo sprendimus. Visomis “Bankera” siūlomomis paslaugomis galima pradėti naudotis išvengiant fizinio kontakto, kas tapo labai aktualu pandemijos laikotarpiu.

Visą leidinį, kuriame pristatomos ir kitų šalių sėkmingiausi verslai galite rasti čia: https://op.europa.eu/en/publication-detail/-/publication/4d946288-9750-11eb-b85c-01aa75ed71a1

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas