„Luminor“ klientai ir vėl sulaukė nemalonių naujienų: siunčiamas dar vienas perspėjimas, gali nepavykti atsiskaityti už pirkinius

„Luminor“ yra vienas pirmųjų bankų Baltijos šalyse, savo klientams pasiūlęs galimybę lengvai ir greitai atsidaryti sąskaitą vaikui net ir nevykstant į banko skyrių, o tiesiog pasinaudojant interneto banku.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Luminor“ klientai ir vėl sulaukė nemalonių naujienų: siunčiamas dar vienas perspėjimas, gali nepavykti atsiskaityti už pirkinius

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Luminor“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – mokėjimo kortelių sistemos techninės priežiūros darbai.

„Balandžio 28 d. rytą, nuo 4 iki 6 val., vykdysime kortelių sistemos atnaujinimo darbus, todėl gali pasitaikyti nesklandumų naudojantis „Luminor“ banko mokėjimo kortelėmis bankomatuose ir apsiperkant fizinėse bei elektroninėse parduotuvėse“, - teigiama banko išplatintame pranešime.

Banko išplatintame pranešime taip pat pažymima, jog minėtu metu prireikus blokuoti pamestą ar pavogtą kortelę, susisiekite su mumis telefonu - +370 5 239 3444.

„Luminor“ pažymi ir tai, jog minimu metu atlikus pirkimus, taip pat nebus tiksliai atvaizduojami kortelės duomenys. Įvykdytos operacijos bus tinkamai atvaizduojamos po 6 val. ryto.

Priminsime, jog dar prieš kelias dienas „Luminor“ taip pat vykdė atnaujinimo darbus, o tuomet nebuvo galima blokuoti mokėjimo kortelės interneto banke ar naudojantis programėle.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas