Internetas

„Luminor“ klientai turėtų reaguoti nedelsiant: bankas perspėja apie galimus sutrikimus, kai kurios galimybės šiandien nebus pasiekiamos

„Luminor“ yra vienas pirmųjų bankų Baltijos šalyse, savo klientams pasiūlęs galimybę lengvai ir greitai atsidaryti sąskaitą vaikui net ir nevykstant į banko skyrių, o tiesiog pasinaudojant interneto banku.

„Luminor“ klientai turėtų reaguoti nedelsiant: bankas perspėja apie galimus sutrikimus, kai kurios galimybės šiandien nebus pasiekiamos

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Luminor“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – techninės priežiūros darbai.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Dėl suplanuotų techninių darbų rugpjūčio 21 d. nuo 22:00 val. iki 23:00 val. neveiks mūsų interneto ir mobilieji bankai“, - teigiama banko išplatintame pranešime.

Banko išplatintame pranešime taip pat pažymima, jog tuo metu nebus galimybės apsipirkti elektroninėse parduotuvėse ir identifikuotis partnerių puslapiuose. Tiesa, bankomatai ir mokėjimai kortelėmis veiks kaip įprasta.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas