Internetas

„Luminor“ perspėja apie artėjančius pasikeitimus: naujausi pokyčiai palies kiekvieną banko klientą, pasikeitimams būtina pasiruošti jau dabar

„Luminor“ yra vienas pirmųjų bankų Baltijos šalyse, savo klientams pasiūlęs galimybę lengvai ir greitai atsidaryti sąskaitą vaikui net ir nevykstant į banko skyrių, o tiesiog pasinaudojant interneto banku.

„Luminor“ perspėja apie artėjančius pasikeitimus: naujausi pokyčiai palies kiekvieną banko klientą, pasikeitimams būtina pasiruošti jau dabar

Iki šiol prie „Luminor“ internetinės bankininkystės buvo galima prisijungti senuoju adresu, tačiau netrukus įsigalios pakeitimai, apie kuriuos privalo žinoti kiekvienas šio banko klientas. Banko pranešime skelbiama, jog nuo rugsėjo 21 d. prie interneto banko kviečiame jungtis naujuoju adresu ib.luminor.lt.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Tiesa, „Luminor“ pažymi, jog iki pat šių metų pabaigos veiks ir senasis adresas ib.dnb.lt, tad tam, kad perėjimas būtų sklandus, jums reikėtų atlikti šiuos veiksmus:

  • Atnaujinkite interneto banko adresą naršyklėje išsaugotose žymėse:
    Jei naršyklės žymėse ar adresyne esate išsaugoję senąjį interneto banko URL (interneto svetainės adresą ib.dnb.lt), iki šių metų pabaigos atnaujinkite jį į ib.luminor.lt, kad pasibaigus senojo domeno galiojimo laikui galėtumėte ir toliau sklandžiai naudotis interneto banku.
  • Prisijunkite prie interneto banko per naująjį URL:
    Pirmą kartą jungiantis prie interneto banko per naująjį URL ib.luminor.lt, reikės įvesti savo prisijungimo duomenis – asmens kodą ir naudotojo duomenis. Tai įprastinė saugos priemonė, padedanti užtikrinti jūsų paskyros privatumą ir saugumą. Įvedę duomenis, interneto banku galėsite naudotis įprastai.

Ar keisis prisijungimas prie mobiliosios programėlės?

Jei norite ir toliau sklandžiai naudotis „Luminor“ mobiliąja programėle, rekomenduojame ją atnaujinti į naujausią versiją, kuri programėlių parduotuvėse pasirodys spalio mėnesį.

Atsisiųskite naujausią programėlės versiją (senosios versijos ištrinti nereikia). Naujausią „Luminor“ programėlės versiją galite atsisiųsti iš programėlių parduotuvės („Huawei“, „Google“ arba „Apple“). Įdiegę ją savo įrenginyje, galėsite ir toliau sklandžiai naudotis mūsų mobiliojo banko programėle.

Automatiniai naujinimai. Patikrinkite, ar jūsų įrenginyje yra įjungti programėlių automatiniai naujinimai. Jei taip, jums nieko nereikia daryti – naujoji „Luminor“ programėlės versija bus įdiegta ir atnaujinta automatiškai.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

3 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Aleksandras

Ar nepanašu į sukčiavimą. Ir gana neblogo lygmens, nes įtraukti programuotojai. Rusijoje panašios schemos veikia jau ne vienerius metus.
Bankas niekada taip nesielgs. Apie visus rimtus pokyčius jie įspėja asmeninėmis žinutėmis el. paštu arba internetinio banko portale. Ir nereikalauja įvedinėti asmens duomenų (išskyrus tuos atvejus, kai reikia pildyti specialią anketą dėl galimo pinigų plovimo ir tai ne pasijungimo duomenis ir asmens kodą, kuri jie ir taip žino).
Nensutebsiu, jei dabar pats Luminor pradės rašyti įspėjamuosius laiškus savo klientams apie šitą galimą sukčiavimo schemą, kad žmonės jokių būdų nedarytų to, kas šiame straipsnyje parašyta. Paskui gi pačiam bankui teks aiškintis su nukentėjusių klientų pretenzijomis

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas