„Luminor“ yra vienas pirmųjų bankų Baltijos šalyse, savo klientams pasiūlęs galimybę lengvai ir greitai atsidaryti sąskaitą vaikui net ir nevykstant į banko skyrių, o tiesiog pasinaudojant interneto banku.
Iki šiol prie „Luminor“ internetinės bankininkystės buvo galima prisijungti senuoju adresu, tačiau netrukus įsigalios pakeitimai, apie kuriuos privalo žinoti kiekvienas šio banko klientas. Banko pranešime skelbiama, jog nuo rugsėjo 21 d. prie interneto banko kviečiame jungtis naujuoju adresu ib.luminor.lt.
Tiesa, „Luminor“ pažymi, jog iki pat šių metų pabaigos veiks ir senasis adresas ib.dnb.lt, tad tam, kad perėjimas būtų sklandus, jums reikėtų atlikti šiuos veiksmus:
Jei norite ir toliau sklandžiai naudotis „Luminor“ mobiliąja programėle, rekomenduojame ją atnaujinti į naujausią versiją, kuri programėlių parduotuvėse pasirodys spalio mėnesį.
Atsisiųskite naujausią programėlės versiją (senosios versijos ištrinti nereikia). Naujausią „Luminor“ programėlės versiją galite atsisiųsti iš programėlių parduotuvės („Huawei“, „Google“ arba „Apple“). Įdiegę ją savo įrenginyje, galėsite ir toliau sklandžiai naudotis mūsų mobiliojo banko programėle.
Automatiniai naujinimai. Patikrinkite, ar jūsų įrenginyje yra įjungti programėlių automatiniai naujinimai. Jei taip, jums nieko nereikia daryti – naujoji „Luminor“ programėlės versija bus įdiegta ir atnaujinta automatiškai.
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.
Temos
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite
Vienas geriausių „Xiaomi“ telefonų už ženkliai žemesnę kainą nei Lietuvoje!
3 komentarų
Ar nepanašu į sukčiavimą. Ir gana neblogo lygmens, nes įtraukti programuotojai. Rusijoje panašios schemos veikia jau ne vienerius metus.
Bankas niekada taip nesielgs. Apie visus rimtus pokyčius jie įspėja asmeninėmis žinutėmis el. paštu arba internetinio banko portale. Ir nereikalauja įvedinėti asmens duomenų (išskyrus tuos atvejus, kai reikia pildyti specialią anketą dėl galimo pinigų plovimo ir tai ne pasijungimo duomenis ir asmens kodą, kuri jie ir taip žino).
Nensutebsiu, jei dabar pats Luminor pradės rašyti įspėjamuosius laiškus savo klientams apie šitą galimą sukčiavimo schemą, kad žmonės jokių būdų nedarytų to, kas šiame straipsnyje parašyta. Paskui gi pačiam bankui teks aiškintis su nukentėjusių klientų pretenzijomis
Ką? 🤣
Kaip galiu tai padaryt. Neturiu kompiuterio
Pagarbìai