„Luminor“ siūlo tai ko negali pasiūlyti kiti: geros naujienos palies tuos, kurie nori atidaryti sąskaitą vaikui

„Luminor“ siūlo tai ko negali pasiūlyti kiti: geros naujienos palies tuos, kurie nori atidaryti sąskaitą vaikui

„Luminor“ yra vienas pirmųjų bankų Baltijos šalyse, savo klientams pasiūlęs galimybę lengvai ir greitai atsidaryti sąskaitą vaikui net ir nevykstant į banko skyrių, o tiesiog pasinaudojant interneto banku.

Kiekvienas „Luminor“ klientas gali susikurti savo vaikui banko sąskaitą virtualiai, nevykdamas į aptarnavimo centrus. Tam pakanka internetu užpildyti anketą ir ją pasirašyti skaitmeniniu būdu per interneto banką. Toks sąskaitos vaikui atidarymas yra nemokamas, vaikui taip pat galima užsakyti ir „Luminor“ banko debetinę kortelę.

Pasak „Luminor“ mažmeninės bankininkystės vadovės Lietuvoje Giedrės Blazgienės, asmeninės sąskaitos atidarymas yra gera proga pradėti mokyti vaiką finansinio raštingumo ir atsakingumo.

„Vaikas, turėdamas banko sąskaitą, pats gali pasitikrinti sąskaitos likutį, atsiskaityti kortele, pats išsigryninti pinigus, priminti banko kortelės PIN kodą interneto banke. Finansų valdymas jauniesiems klientams gali būti nepažįstama teritorija, tad su asmenine banko sąskaita ir kortele atsiranda proga pamokyti vaiką valdyti pinigus ir naudotis banko paslaugomis. “, – sako G. Blazgienė.

Pradėjus teikti naują paslaugą, kuri leidžia vaiko sąskaitą atidaryti kur kas greičiau ir patogiau, „Luminor“ bankas naujiems savo klientams dovanoja nemokamą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Visi, kurie nuo gegužės 16 d. iki birželio 24 d. užsisakys „Luminor“ banko diabetinę kortelę savo vaikui, gaus nemokamą trijų mėnesių vaiko draudimą. Tai ypač aktualu artėjant vasarai, kuomet vaikai daugiau juda, keliauja ar sportuoja.

„Luminor“ banko klientas, užpildęs anketą interneto banke, vaikui iki 17 metų gali lengvai ir patogiai atsidaryti sąskaitą ir užsakyti „Luminor“ debeto kortelę. Jaunuoliai nuo 18 metų „Luminor“ banke gali atsidaryti sąskaitą patys, neapsilankę banko skyriuje, pakanka vien paskambinti į banką vaizdo skambučiu. Vaikams ir jaunimui nuo 6 iki 21 metų „Luminor“ debetinė kortelė yra nemokama, jai netaikomas joks mėnesio mokestis.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 7

Aaa

Atidaryti sąskaitą vaikui internetu gali, bet kai reikia į naują telefoną įsidiegti mobilųjį banką, tai reikia vykti į banko skyrių, nes nepilnamečiai to padaryti negali. Artimiausias banko skyrius 100km 😒

Guest

Geriau momentiniu mokejimu sistema isidiegia...

Loreta
atsakymas į User komentarą

Palaikau 100 % dėl momentinių mokėjimų

Jhgf
atsakymas į Loreta komentarą

Momentine sistema diegiama, bet ji yra sudetinga, lt bankai tokie kaip swed ar seb tuo metu kai isidiege momentinius mokejimus, tai tuo metu luminoras jungesi su kitu banku, uztat viskas ir atsikele, dar keli metai ir luminotas bus vienas is top banku, be skandalu kaip kiti :D neturiu luminoro ir nereikia, jo banko korteles daznai palikdavau bankomatuose:D

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas