„Luminor“ siunčia pranešimą kiekvienam savo klientui: netrukus už kai kurias paslaugas teks susimokėti daugiau, sužinokite kas keisis ir kada tai įvyks

„Luminor“ bankas informuoja, kad nuo 2024 metų vasario 1 dienos atnaujins kai kurias kainyno privatiems klientams dalis. Klientams kai kurios paslaugos kainuos brangiau nei anksčiau.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Luminor“ siunčia pranešimą kiekvienam savo klientui: netrukus už kai kurias paslaugas teks susimokėti daugiau, sužinokite kas keisis ir kada tai įvyks

Lietuvoje veikiantis „Luminor“ bankas informuoja apie pakeitimus, kurie įsigalios jau nuo kitų metų vasario 1 dienos. Bankas ketina apmokestinti kai kurias paslaugas, o taip pat kils ir kai kurių paslaugų kainos.

Banko pranešime teigiama, jog keisis paslaugos „Saugu+“ teikimo mokestis, kuris nuo minimos datos sieks 0,99 eur/mėn., nors anksčiau kainavo 0,79 eur/mėn. Pažymima ir tai, jog nuo vasario 1 dienos bus pradėtas taikyti naujas mokestis už kortelės pristatymą paštu – 2,00 Eur. Mokestis nebus taikomas jaunesniems nei 21 metų klientams ir klientams, užsisakiusiems Pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą.

„Luminor“ informuoja ir apie kortelių operacijas, kuriomis perkama kriptovaliuta ar su lošimu bei loterijomis susijusios paslaugos. Tokios operacijos bus apmokestintos 0,50 eurų tarifu. Bankas taip pat ketina taikyti mokestį už uždarytoje sąskaitoje esančių lėšų administravimą, kuomet yra nutraukiami dalykiniai santykiai. Tai vartotojams kainuos 20 eurų per mėnesį.

Nuo vasario 1 dienos daugiau susimokėti rezidentams iš kitų nei Europos ekonominės erdvės valstybės narių. Anksčiau tai kainavo 10 eurų per mėnesį, o naujoji kaina sieks 15 eurų už tą patį laikotarpį.

Pranešime teigiama, jei sutinkate su banko siūlomais pakeitimais, jums nieko daryti nereikia – jie įsigalios 2024 metų vasario 1 dieną. Jei su pakeitimais nesutinkate, turite teisę nedelsdami, nemokamai ir be netesybų nutraukti paslaugų teikimo sutartis, kurioms jie turi įtakos.

Pažymima, kad tai atlikti galite iki 2024 metų vasario 1 dienos, prieš tai pranešę banką raštu ir įvykdę visus su šiomis paslaugų sutartimis susijusius įsipareigojimus.

„Luminor“ pažymi ir tai, kad rūpinasi socialiai jautresnėmis klientų grupėmis, todėl tam tikroms kasdienėms paslaugoms vaikams ir jaunuoliams iki 21 metų bei senjorams nuo 65 metų bus taikomos nuolaidas.

Taip pat, siekdami užtikrinti, kad žengia koja kojon su besikeičiančiu bankininkystės sektoriumi ir teisės aktais, buvo atnaujintos „Luminor“ paslaugų teikimo bendrąsias taisykles, kurios yra visų „Luminor” ir klientų sudaromų sutarčių neatskiriama dalis. Teigiama, kad pagrindinis to tikslas – supaprastinti taisykles ir pateikti jas visiems lengvai suprantama kalba.

Svarbiausi „Luminor“ paslaugų teikimo bendrųjų taisyklių pakeitimai, įsigaliosiantys nuo 2024 metų kovo 1 dienos:

  • performuluotas tekstas išlaikant esmę;
  • atsisakyta perteklinio pastraipų numeravimo, kad tekstą būtų paprasčiau skaityti ir suprasti;
  • mažiau teisinio žargono;
  • išbrauktos pasikartojančios dalys;
  • sutrumpintos pastraipos ir sakiniai;
  • pritaikytas klausimų ir atsakymų formatas;
  • rašant apie „Luminor“ vartojama „mes“, o rašant apie klientus – „jūs“.

Taisyklių pakeitimus galėsite peržiūrėti „Luminor“ klientų konsultavimo centruose nuo 2024 metų sausio 1 dienos.

Jeigu sutinkate su „Luminor“ siūlomais pakeitimais, jums nieko daryti nereikia, atnaujintos „Luminor“ paslaugų teikimo bendrosios taisyklės įsigalios 2024 metų kovo 1 dieną. Jei nesutinkate su pakeitimais, turite teisę iki 2024 metų vasario 29 dienos nutraukti paslaugų teikimo sutartis, prieš tai pranešę „Luminor“ raštu ir įvykdę visus su šiomis paslaugų sutartimis susijusius įsipareigojimus.

Sutartys dėl mokėjimo paslaugų gali būti nutrauktos be jokių mokesčių ar sankcijų. Jeigu nenutrauksite sutarties iki pakeitimų įsigaliojimo dienos, bus laikoma, kad sutinkate su atnaujintomis „Luminor“ paslaugų teikimo bendrosiomis taisyklėmis.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Marius

Per daug klientų turi, nesusitvarko. Nieko, artimiausiu metu apmažės, ypač kai rinkoj atsiras naujas bankas. 😁

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas