Internetas

„Meta“ vadovas nuliūdino daugelį: interneto sensacija tapusi dviejų milijardierių dvikova gali taip ir neįvykti

Elono Musko ir Marko Zuckerbergo kova jau kurį laiką mirga laikraščių antraštėse. Tai prasidėjo nuo birželio 21 d. Musk‘o įrašo, kuriame jis pareiškė, kad yra „pasiruošęs kovai narve“ su Zucku. Zuckerbergo atsakas buvo „Instagram“ įrašas: „Atsiųskite man vietą“.

„Meta“ vadovas nuliūdino daugelį: interneto sensacija tapusi dviejų milijardierių dvikova gali taip ir neįvykti

Tačiau dabar atrodo, kad kova greičiausiai neįvyks. Remiantis išskirtiniu garso įrašu, kurį gavo „Reuters“, M. Zuckerbergas per bendrovės susirinkimą darbuotojams sakė, kad „nėra tikras, ar tai įvyks“. Nors tai nėra absoliutus „ne“, vis dėlto panašu, kad „Driežas prieš kūdikį milijardierių“ kova narve neįvyks.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

39 metų M.Zuckerbergas neseniai buvo paaukštintas iki mėlynojo brazilų džiu-džitsu diržo ir nuo pat Covid pandemijos treniruojasi šį kovos meną ir MMA – dabar jis treniruojasi iki trijų-keturių kartų per savaitę.

Mėnesį prieš tai, kai Musk‘as metė jam iššūkį, Zuckerbergas paskelbė vaizdo įrašą, kuriame jis kovoja su Khai Wu. Gegužės mėnesį jis paskelbė nuotraukas, kuriose užfiksuota, kaip jis varžėsi savo pirmajame džiudžitsu turnyre, kuriame laimėjo sidabro ir aukso medalius.

52 metų Muskas, kuris kartą net metė iššūkį Vladimirui Putinui į neginkluotą kovą, kad tai nuspręstų Ukrainos ateitį. Joe Rogan‘o laidoje sakė, kad vaikystėje treniravosi kiokušin karatė, tekvondo ir dziudo. Jis atrodė ne taip rimtai nusiteikęs kovai kaip M. Zuckerberg,as, „Twitter“ rašydamas, kad turi puikų judesį, vadinamą „The Walrus“, kuris apima gulėjimą ant priešininko ir nieko nedarymą. Tačiau jis priėmė UFC legendos Georgeso St-Pierre’o pasiūlymą treniruotis ir surengė sparingą su podkasteriu Lexu Fridmanu, pastarasis teigė, kad jį sužavėjo Musko jėga, galia ir įgūdžiai.

Atrodė, kad jųdviejų kova įvyks birželio mėnesį, kai UFC bosas Dana White’as pasakė TMZ, kad jis kalbėjosi su Zuckerbergu ir Musku ir mano, kad „abu vaikinai visiškai rimtai nusiteikę“. Jei niekas nepasikeis, atrodo, kad atsakymas, kas laimėtų Musko ir Zuckerbergo kovą, liks teorinis ir neatsakytas.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas