Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Naujas socialinis bumas: „Clubhouse“ kloną ruošia net „Instagram“

Naujas socialinis bumas: „Clubhouse“ kloną ruošia net „Instagram“

Leonardas Sindaravičius

2021-03-08, 12:10

Vis dar šviežias socialinis tinklas „Clubhouse“ susilaukia vis daugiau dėmesio ir pradeda naują socialinių aplikacijų bumą, tačiau vienas jos trūkumu - šiuo metu ji pasiekiama tik „iOS“ įrenginių savininkams. Tai ir augantis tokio tipo tinklo populiarumas yra pakankamos priežastys kitiems aplikacijų kūrėjams mėginti jį replikuoti - panašias funkcijas ima diegti „Twitter“, „Xiaomi“ (pristačiusi „MiTalk“ aplikaciją) ir net „TikTok“. Pasak Alessandro Paluzzi dabar išaušo „Facebook“ eilė - esą ši socialinių tinklų milžinė kuria „Clubhouse“ kloną, kuris bus integruotas į „Instagram“ programėlę.

Instagram

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Pats „Clubhouse“ tinklas gan paprastas - tai vienas pirmųjų socialinių tinklų, skirtų pokalbiams. Gave pakvietimus programėlės naudotojai gali klausytis tarp specifinių žmonių - menininkų, garsenybių, influencer’ių - vykstančių pokalbių, diskusijų bei interviu. Panašios funkcijos integracija į „Instagram“ atrodo logiška vien iš tos pusės, kad „Facebook“ šiame tinkle pasiekia daugiausiai nūdienos garsenybių ir nuomonės formuotojų.

Alessandro Paluzzi taip pat skelbia, jog „Instagram“ vystytojai dirba ties pokalbių kodavimu - netolimoje praeityje „Facebook“ keliskart atsidūrė diskusijų apie naudotojų privatumo nepaisymą centre, tad susirašinėjimų kodavimas gali padėti nuraminti tokias bangas.

Instagram-a

Pasak šaltinio, susijusio su „Reuters“ naujienų agentūra, „TikTok“ sukūrusi kompanija „ByteDance“ taip pat ruošia „Clubhouse“ analogą ir tai visiškai nestebina, nors „ByteDance“ šių gandų nekomentuoja. Panašaus pobūdžio aplikaciją pirmoji Kinijoje pristatė „Xiaomi“.

Priežastis, kodėl Kinų kūrėjai sukluso kurti „Clubhouse“ alternatyvas, yra paprasta - praėjusį mėnesį ši programėlė buvo uždrausta Kinijoje dėl griežtų interneto reguliacijų, esą jos turinys nėra cenzūruojamas.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas