Naujus metus sutiksite namuose? 5 išmanūs patarimai linksmam vakarėliui namuose

Naujus metus sutiksite namuose? 5 išmanūs patarimai linksmam vakarėliui namuose

Pranešimas spaudai

Jei 2022-uosius ketinate saugiai pasitikti namuose, verta iš anksto pasirūpinti linksmomis pramogomis. Technologijų ekspertas dalijasi smagių veiklų idėjomis, kurios tiks ir švenčiant su artimaisiais nuotoliniu būdu, ir susitikus gyvai.

Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas, pristato 5 išmanius žaidimus, skirtus Naujųjų metų išvakarėms.

Pasitinkant naujus, prisiminkite senus

Nesvarbu, ar su artimaisiais susitiksite gyvai ar nuotoliniu būdu, šventės nuotaiką sukurti ir praėjusius metus linksmai aptarti galima pasitelkus išmanią pagalbą – virtualias pokalbių temų korteles.

Jos ne tik padės svečiams geriau susipažinti, bet ir kiekvienam asmeniškai apmąstyti išlydimus metus. Skirtingų temų kortelės yra skirtos prisiminti ir aptarti geriausius, blogiausius, juokingiausius, nepatogiausius ar beprotiškiausius praėjusių metų žmones, vietas ir įvykius. Korteles, sugalvoję klausimus, galite pasidaryti patys, arba parsisiųsti čia.

Pažink draugą

Didžiosios metų šventės yra puiki proga geriau pažinti savo artimuosius. Net jei atrodo, kad apie savo šeimos narius ar draugus žinote viską, išbandykite programą „Quizbreaker“ – galite nustebti arba bent jau prisiminti mielas smulkmenas apie vienas kitą.

Šis žaidimas veikia viktorinos principu. Jame jau yra paruošta 100 klausimų, tačiau juos galima papildyti ir savais. Prieš žaidimą, pakvieskite svečius prisijungti prie programos ir joje atsakyti į vienodus klausimus apie save. Tuomet platforma juos surūšiuos ir galėsite pradėti viktoriną – visi tuo pat metu savo telefonuose ar kompiuteriuose spėliosite, kam priklauso skirtingi atsakymai. Žaidimą rasite čia.

Virtualus protmūšis

Dar vienas užsiėmimas, kuris tikrai praskaidrins vakarėlio nuotaiką ir privers pasivaržyti – protmūšis. Patiems klausimų galvoti nereikės, jei atsisiųsite populiariąją programėlę „Trivia Crack“.

Šioje aplikacijoje galima rinktis klausimus iš daugybės skirtingų kategorijų: istorijos, sporto, mokslo, meno, pramogų, geografijos ir kitų sričių. Kiekvienas klausimas turi po 4 atsakymų variantus. Atsiplaiduoti nebus kada – laimėti galima ne tik visą žaidimą, bet ir kiekvienos temos eksperto titulą.

Programėlę galite atsisiųsti čia:

„iOS“ naudotojams.

„Android“ naudotojams.

Atspėk naujametinį pažadą

Naujieji metai neretai yra pasitinkami su įvairiais pažadais sau: pradėti sportuoti, taupyti ar atsisakyti žalingų įpročių. Ši tradicija įkvėpė ir populiarų naujametinį žaidimą – „Atspėk rezoliuciją“ (angl. Guess the Resolution).

Jį žaisti itin paprasta. Paprašykite kiekvieno svečio užrašyti 2 tikrus naujametinius pažadus sau ir vieną išgalvotą. Jei Naujuosius metus su svečiais pasitiksite gyvai, galite naudoti popieriaus lapelius, jei virtualiai – tuomet pasitelkite „Google“ apklausos formą. Po to pasiruoškite daug juoktis – paeiliui bandykite atpėti, kurie artimųjų tikslai kitiems metams yra tikrieji, o kurie tėra klastotės.

Lobių medžioklė namuose

Norintys aktyvesnės veiklos arba tokios, kuri įtrauktų ir vaikus – gali pasileisti į lobių medžioklę namuose. Tam tereikia atsisiųsti programėlę „GooseChase“ ir šiek tiek iš anksto pasiruošti.

Prisiregistruokite aplikacijoje ir joje sukurkite savo žaidimą – tai yra sudarykite sąrašą daiktų, kuriuos dalyviai turės surasti savo namuose, jei lobių ieškosite virtualiai, arba šventės vietoje, jei susitiksite gyvai. Jūsų sukurtai misijai aplikacija sukurs unikalų kodą, juo pasidalinkite su svečiais. Norėdami įveikti žaidimą, dalyviai turės kuo greičiau rasti nurodytus daiktus ir juos nufotografuoti programėle. Kiekvienas radinys turės nustatytą taškų vertę, o laimės ta komanda ar žmogus, kuris iki žaidimo pabaigos surinks daugiausiai taškų. Tiesa, nors žaidimą galima žaisti su išmaniaisiais telefonais, jį sukurti galima tik programėlės internetinėje svetainėje.

Programėlę galite atsisiųsti čia:

„iOS“ naudotojams.

„Android“ naudotojams.

„GooseChase“ internetinė svetainė: https://www.goosechase.com

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas