„Omniva“ fiksuoja augimą: pelnas išaugo dvigubai, pristatytas įspūdingas kiekis siuntų

„Omniva“ fiksuoja augimą: pelnas išaugo dvigubai, pristatytas įspūdingas kiekis siuntų

Pranešimas spaudai

Didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „Omniva LT“ pernai savo apyvartą didino 40 proc. (25,51 mln. eurų), lyginant su 2020 m. (18,32 mln. eurų), o pelną padvigubino iki 3,83 mln. eurų. Taip pat prie bendrovės praėjusiais metais prisijungė daugiau nei 100 darbuotojų, o pristatytų siuntų skaičius augo beveik 40 proc. ir viršijo 12 milijonų. Sėkmingi įmonės rezultatai susiję su nuolatine plėtra ir pradėtomis teikti naujomis paslaugomis, tarp jų – galimybė siuntas siųsti į visą pasaulį.

Prie įmonės prisijungus naujiems darbuotojams, „Omniva LT“ darbo užmokesčio fondas padidėjo 31 proc. ir pernai siekė 8,6 mln. eurų. Bendrovė išlieka ir tarp daugiausiai mokesčių į valstybės biudžetą sumokančių Lietuvoje veikiančių įmonių. Jos sumokėti mokesčiai, lyginant su 2020 m., augo penktadaliu ir sudarė 3,5 mln. eurų.

„Paskutiniai metai mums – labai reikšmingi, nes toliau ženkliai augame. Nors globaliu mastu 2021-ieji – vis dar iššūkių bei išbandymų metai, mes sėkmingai plėtėme savo komandą, paštomatų tinklą, atnaujinome automobilių parką, pristatėme naujas paslaugas ir sprendimus rinkai, didinome apyvartą bei pelną. Pokyčių tempas yra labai greitas – e. komercija vystosi, auga milžinišku greičiu, tačiau mūsų komanda drąsiai žengia kartu“, – džiaugiasi „Omniva LT“ vadovas Simonas Bielskis.

Kaip teigia S. Bielskis, sėkmingus rezultatus demonstravo ne tik Lietuvoje veikianti bendrovė, bet ir visa grupė. 2021 m. „Omniva“ grupės bendrosios veiklos pajamos, palyginti su ankstesniais metais, padidėjo 10 proc. iki 148,7 mln. eurų. 2021 m. veiklos pelnas padidėjo 68 proc. – iki 16 mln. eurų.

„Mūsų rinka kasmet auga 10-20 proc., tad panašiais tempais auginame ir savo komandas. Neseniai patvirtinome naują 2022-2026 metų strategiją, atnaujiname savo prekės ženklą ir, vadovaudamiesi mūsų vertybėmis, svarstome, kaip galime būti dar naudingesni klientams. Šiemet keliame sau tikslą tapti pirmu pasirinkimu Baltijos šalyse, taip pat norime būti dar geresnis darbdavys savo esamiems bei potencialiems darbuotojams, stiprinti grąžinimų ir tarptautinių siuntų paslaugas. Tiek mūsų klientai, tiek jų poreikiai auga kartu su visa rinka, tad laiku įvesti naujoves, prisitaikyti prie pokyčių, pasiūlyti sprendimų yra tai, ką labai mėgstame“, – apibendrina S. Bielskis.

Įmonė „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje. Jį sudaro 351 paštomatas, kurie bendrai turi daugiau nei 47 tūkst. siuntų skyrelių. Bendrovė taip pat valdo pirmąją lietuvišką išorinę prekių grąžinimo platformą FLIPO, o pernai pristatė ir naują tarptautinių siuntų platformą tarptautines.omniva.lt. „Omniva LT“ priklauso Estijos paštui – AB „Eesti Post“, kuris valdo didžiausią paštomatų tinklą Baltijos šalyse.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Omniva
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas