Pamėgtos muzikos galėsite klausytis gerokai pigiau: „Spotify“ testuoja naują galimybę, kuri patiks daugeliui

Pamėgtos muzikos galėsite klausytis gerokai pigiau: „Spotify“ testuoja naują galimybę, kuri patiks daugeliui

Lukas Snarskis

2021-08-07, 09:55

Pigesnės internetinių platformų prenumeratos tampa ganėtinai įprastu reiškiniu, kuriuo bandoma privilioti vartotojus į mokamas paslaugas. Anksčiau „YouTube“ patvirtino, kad kai kuriose Europos šalyse testuoja „Premium Lite" opciją, apie kurią mes rašėme čia, leidžiančią prenumeratoriams žiūrėti vaizdo įrašus be reklamų už 6,99 eurus per mėnesį.

Spotify_2021-08-07-035114_zzkl

Dabar atrodo, kad „Spotify“ bando naują pigesnį planą, pavadintą „Spotify Plus“, kuriame sujungtos kai kurios nemokamos ir mokamos galimybės. Už 0,99 JAV dolerio per mėnesį galite praleisti neribotą skaičių dainų per valandą ir klausytis konkrečių albumo ar grojaraščių. Deja, bet jei norite gauti prieigą prie šių galimybių už mažesnę kainą, turėsite kęsti reklamas, kaip ir nemokamame plane.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

„Visada stengiamės tobulinti „Spotify“ platformą vartotojams ir reguliariai atliekame bandymus, kad galėtume priimti geriausius sprendimus. Šiuo metu su ribotu skaičiumi vartotojų atliekame reklamų palaikomą prenumeratos plano testavimą",- kalbėjo „Spotify“ atstovai.

spotify-cast

Dabartinis nemokamas planas leidžia praleisti tik iki šešių dainų per valandą. Ir nors galite pasirinkti konkrečius kūrinius, kurie bus grojami konkrečiose kolekcijose, pavyzdžiui, „Discover Weekly“ ar „Daily Mix“, visuose kituose albumuose ir grojaraščiuose galėsite klausytis tik sumaišytų dainų. Jei norite išvengti šių apribojimų, galite pasirinkti mokamą paslaugos planą, kuris šiuo metu kainuoja 6,99 eurus per mėnesį.

Tiesa, nors „Spotify“ ir testuoja naująją galimybę, tačiau nereiškia, kad ateityje ji bus prieinama visiems. Kūrėjų teigimu, šiuo metu tokio tipo prenumerata yra testavimo stadijoje ir tai nebūtinai reiškia, jog ateityje ji taps prieinama daugeliui.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas