Internetas

„Paysera“ 2022 m. augino sąskaitose laikomas lėšas, planuoja struktūros pokyčius, gerins klientų aptarnavimą

„Paysera LT“, viena ilgiausiai Baltijos šalyse veikiančių finansinių technologijų įmonių, praėjusiais metais fiksavo klientų pinigų augimą sąskaitose. Tuo tarpu didžiausi bendrovės prioritetai pernai buvo ir šiemet išlieka transformacijos procesas.

„Paysera“ 2022 m. augino sąskaitose laikomas lėšas, planuoja struktūros pokyčius, gerins klientų aptarnavimą

2022 m. pabaigoje „Paysera LT“ sąskaitose klientų laikomų lėšų vidurkis pasiekė 494 mln. Eur ir buvo 31 proc. didesnis nei 2021 m. gale (378 mln. Eur). Sąskaitose laikomų lėšų suma augo, todėl bendrovė 64 proc., iki 18 mln. Eur, padidino kapitalo bazę, kuri leis vidutiniškai laikyti 900 mln. Eur klientų lėšų.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Pernai išlaikėme „fintech“ lyderio poziciją pagal klientų sąskaitose laikomų pinigų sumą bei buvome trejetuke pagal mokėjimų operacijas, – sako Gintautas Mežetis, „Paysera“ generalinis direktorius. – Praėjusiais metais daugiausia dėmesio skyrėme klientų pažinimo ir pinigų plovimo prevencijos transformacijai. Šiuos procesus patobulinome – nepriklausoma audito įmonė tai patvirtino, o Lietuvos bankas pokyčius įvertino teigiamai. Šiais metais akcentą skiriame verslo valdymo struktūros pokyčiams, taip pat esamų klientų aptarnavimo gerinimui. Tikimės, kad klientai netrukus tai pajus.”

Finansinių technologijų bendrovė pernai investavo į klientams vertingus ir augimo perspektyvą turinčius produktus bei paslaugas, tokius kaip galimybė siųsti pinigus atsiimant juos pasaulinio perlaidų tinklo RIA skyriuose bei „Privatbank“, didžiausio Ukrainos banko, padaliniuose. Bendrovė, bendradarbiaudama su „Inbank“, e. parduotuvių pirkėjams Lietuvoje sudarė galimybę apmokėti už pirkinius per „Moki 3“ – „pirk dabar, mokėk vėliau“ pagrįstą mokėjimo modelį. Panašūs atsiskaitymo sprendimai artimiausiais mėnesiais atsiras ir „Paysera“ aptarnaujamose e. parduotuvėse Estijoje ir Latvijoje.

Bendrovės pajamos 2022 m., palyginti su 2021 m., sumažėjo 19 proc., iki 10,6 mln. Eur. Šį pokytį daugiausia nulėmė plėtros užsienyje modelis, pagal kurį pajamomis lietuviška įmonė pasidalijo su kitose Europos valstybėse veikiančiomis „Paysera“ įmonėmis. Taip pat „Paysera LT“ pajamų augimą ženkliai sumažino Lietuvos banko nustatyti rizikos prisiėmimo ribojimai dėl naujų klientų.

„Kai kurie rodikliai 2022 m. pernai pasiekė ypač spartų augimo tempą. Tarp tokių paminėčiau trečdaliu didesnį per „Paysera Tickets“ išplatintų bilietų kiekį, grynasis pelnas iš bilietų platinimo augo 81 proc. Klientai programėlėje nupirko 2,4 karto daugiau aukso, skaičiuojant eurais”, – sako G. Mežetis.

Naujausiais Lietuvos banko duomenimis, 2022 m. IV ketv. „Paysera“ buvo didžiausia Lietuvoje elektroninių pinigų įstaiga pagal klientų sąskaitose laikomus pinigus bei viena didžiausių pagal mokėjimo operacijas.

„Paysera LT“ istoriškai yra pirmoji elektroninių pinigų įstaiga Lietuvoje. „Paysera“ Grupės įmonės veikia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje, Ukrainoje, Albanijoje, Kosove ir Sakartvele.

Pagrindinis įmonės verslas Baltijos šalyse yra mokėjimų apdorojimas e. parduotuvėse, už Baltijos šalių ribų – pervedimai, valiutos konvertavimas programėlėje ir e. bankininkystėje. Bendrovėje dirba daugiau nei 150 žmonių, Grupės įmonėse - apie 450.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas