Internetas

Pristatome naują projektą: karščiausios naujienos ne tik iš Dakaro, bet ir iš visos automobilių rinkos

2023 metai jau prasidėjo, o Telefonai.eu ir toliau siekia augti ir pristato pirmąją šių metų naujieną.

Pristatome naują projektą: karščiausios naujienos ne tik iš Dakaro, bet ir iš visos automobilių rinkos

2023 metai jau prasidėjo, o Telefonai.eu ir toliau siekia augti ir pristato pirmąją šių metų naujieną.

Per pastaruosius metus mūsų portalas gerokai išaugo, o jame galima rasti jau ne tik telefonų naujienas, tačiau ir daugybę kito turinio – informacijos apie išmaniuosius laikrodžius, planšetes, kompiuterius, socialinius tinklus ar elektrinius automobilius. Būtent pastaroji tema yra tarp populiariausių, todėl nusprendėme tam sukurti ir atskirą portalą.

Šiandien startavo mūsų antrasis projektas – tai bilis.lt naujienų portalas. Jame rasite ne tik daugelį šiame portale skelbtų tekstų, tačiau ir nemažai išskirtinio turinio. Artimiausias dvi savaites portale galėsite sekti ir karščiausias naujienas iš Dakaro ralio, o mes pažadame jus nustebinti ir išskirtiniais tekstais iš šio renginio. Jau dabar kviečiame pasigrožėti gražiausiais vaizdais iš pirmosios Dakaro ralio dienos, o galeriją rasite paspaudę čia.

Papildoma „Aliexpress“ nuolaida su kodu AN5. Spauskite čia, norėdami panaudoti.

ASO/C. Lopez nuotr.

Bilis.lt portale jūs rasite naujienas ne tik apie elektrinius automobilius, tačiau ir dar daugiau tekstų apie įvairiausias automobilių rinkos naujienas. Artimiausiu metu ruošiame keletą tikrai įdomių tekstų, todėl rekomenduojame apsilankyti portale jau dabar ir prisidėti prie savo mėgiamiausiųjų sąrašo.

Žinoma, jeigu turite pasiūlymų ar norite rasti daugiau informacijos apie jus dominančius automobilių rinkos dalykus – apie tai galite parašyti komentaruose po šiuo tekstu. Jūsų pastabos ir pasiūlymai padeda mums tobulėti, todėl labai jų lauksime!

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas