Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Privalote įsidiegti šį „Google Chrome“ naršyklės atnaujinimą: ištaiso amžiną spragą

Privalote įsidiegti šį „Google Chrome“ naršyklės atnaujinimą: ištaiso amžiną spragą

Lukas Snarskis

2021-06-15, 15:20

JAV milžinė „Google“ visai neseniai pristatė naujausią „Chrome“ interneto naršyklės versiją, o su pastaruoju atnaujinimui vartotojai gaus ir nemažai saugumo papildinių. Naujoji versija žymima „91.0.4472.101“ serijos numeriu ir artimiausiu metu turėtų pasiekti vartotojus „macOS“, „Windows“ bei „Linux“ platformose.

Pranešama, kad su naująja „Chrome“ versija ištaisyta net 14 saugumo spragų, o tarp jų patenka ir „0-day“ pažeidžiamumas, kuris žymimas kodiniu pavadinimu „CVE-2021-30551“. Teigiama, kad ši saugumo spraga buvo susijusiu su anksčiau „Microsoft“ jau ištaisytu „CVE-2021-33742“ saugumo pažeidimu.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Google-Chrome-browser-update

Verta paminėti ir tai, jog tarp 14 jau ištaisytų saugumo spragų, dvi klaidos buvo vertinamos kaip vidutinio pavojingumo, o septynios pažymėtos kaip labai pavojingos. Jeigu naudojate „Chrome“ naršyklę – rekomenduojame pasitikrinti ar Jūsų interneto naršyklės versija jau yra atnaujinta. Jeigu ne – pasitikrinkite ar atnaujinimas pasiekė Jus. Tiesa, tai gali užtrukti keletą papildomų dienų, todėl jeigu atnaujinimo dar negavote – nepamirškite pasitikrinti ir kiek vėliau.

Šių metų balandį programišiai buvo nusitaikę į nemažai kompaniją bei daugybę kartų panaudojo „0-day“ pažeidžiamumą prieš „Chrome“ ir „Microsoft“. Iki šiol „Google“ jau yra ištaisiusi bent 5 saugumo spragas, kurios yra susijusios būtent su „0-day“ spraga. „0-day“ spragos, tai naujai aptiktos programinės įrangos kūrimo klaidos, kurios dar nebuvo ištaisytos. Nusikaltėliams tokios spragos turi aukso vertę, nes uždarojo kodo sistemas naudojantys vartotojai paprastai turi mažai galimybių apsisaugoti.

Google20Chrome_2021-04-26-214057

Primename, jog nuo šių metų trečiojo ketvirčio „Google“ atnaujins savo interneto naršyklę kiek dažniau. Didieji atnaujinimai vyks kas keturias savaites, kuomet anksčiau tai įvykdavo kas šešias. „Chrome“ saugumo atnaujinimai bus išleidžiami kas dvi savaites.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas