Internetas

SEB bankas perspėja savo klientus: vienoje šalyje naudotis banko kortelėmis gali būti sudėtinga, pateikiama rekomendacija

Sankcijų apimčiai nuolat didėjant, Baltarusijoje lieka vis mažiau galimybių naudotis SEB kortelėmis.

SEB bankas perspėja savo klientus: vienoje šalyje naudotis banko kortelėmis gali būti sudėtinga, pateikiama rekomendacija

SEB bankas pataria klientams nepasikliauti atsiskaitymu SEB kortelėmis Baltarusijoje, nes mokėjimai gali nepavykti, taip pat gali nepavykti pasiimti grynųjų visuose bankomatuose Baltarusijoje. Bankas rekomenduoja pasiruošti iš anksto ir pasirinkti kitus atsiskaitymo būdus.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Mastercard“ jau kurį laiką atsiskaitymus blokuoja fizinėse ir e. prekybos vietose, kuriose įrengti sankcionuotų bankų skaitytuvai, dėl to atsiskaityti SEB banko kortelėmis jau dabar galima ne visur. Vietų, kuriose negalima atsiskaityti, skaičius auga – sankcijų apimčiai nuolat didėjant, SEB bankas taip pat nuolat peržiūri banko taikomus ribojimus ir rizikų valdymo būdus.

Nuo 2022 metų gegužės 15 dienos SEB nebevykdo mokėjimų į Baltarusiją ir iš jos bet kokia valiuta, bankas taip pat sustabdė kortelių siuntimą į Baltarusiją.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

SEB

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas